حضور عادل فردوسی‌پور در جشن‌خانه سینما

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۹

حضور عادل فردوسی‌پور در جشن‌خانه سینما

حضور عادل فردوسی‌پور در جشن‌خانه سینما و اعلام‌ نام نوید محمدزاده به عنوان یکی از برندگان سینما دیلی شامگاه جمعه هشتم شهریور سال جاری در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد. تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در سینما دیلی با حضور عادل فردوسی پور و مازیار میری  به نوید محمد زاده اعطا شد که واکشن این بازیگر در رسانه ها منتشر گردید.

حضور عادل فردوسی‌‌پور در جش خانه سینما با استقبال گستره مردم روبرو شد و برای اهدای جایزه بهترین بازیگر نقش مرد در صحنه حاضر شد. اعطای جایزه از سوی عادل فردوسی پور به نوید محمد زاده با واکنش های جالبی از سوی این  هنرمند کشورمان روبرو شد.  واکنش جالب نوید محمدزاده در جشن خانه سینما با حضور عادل فردوسی‌پور و اعطای جایزه از سوی ایشان مطلبی است که در رسانه‌های مختلف از آن سخن به میان امده است.

واکنش جالب  نوید محمدزاده در جشن خانه سینما

نوید محمدزاده که برای بازیگری در فیلم سینمایی سرخپوست  به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد جشن سینمای ایران انتخاب شد. وی در پست اینستاگرامش از حس خوبش در خصوص گرفتن جایزه از خانه سینما در جشنی که رقیب هوتن شکیبا بوده و عادل فردوسی پور به وی جایزه اعطا نموده است.نوید محمدزاده  به دنبال اعطای جایزه از سوی عادل فردوسی پور در جشن خانه سینما در پست جدید اینستاگرام خود از حس خوبش سخن گفت و برای فردوسی پور نوشته بود : من آدم خوشبختی هستم که از دست شما جایزه گرفتم..

عادل فردوسی پور به هنگام اعطای تندیس و خانم اسم نوید محمد زاده او را بازیگر دوست داشتنی و همیشه خندان سینمای ایران لقب داد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان