حمله سپاه به آمریکا – آیا احتمال جنگ ایران و آمریکا وجود دارد؟

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۸

حمله سپاه به آمریکا

حمله سپاه به آمریکا یا همان انتقام سخت که وعده آن داده شده بود محقق شد و سپاه پاسداران طی اقدامی با پرتاب ده ها موشک به پایگاه عین الاسد پاسخی قاطع به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی داد.

حمله سپاه به آمریکا در حالی صورت گرفت که ترامپ روز یکشنبه از حمله به مراکز فرهنگی ایران درصورت انتقام ایران خبر داده بود. حال باید دید پس از این پاسخ سنگین رزمندگان اسلام به جنایت آمریکا، واکنش این کسور به خصوص دنالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا چه خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری های فرانسه در حمله موشکی سپاه پاسداران به آمریکا حدود ۹ موشک به پایگاه عین السد برخورد کرده است و هنوز از شدت تلفات و خسارات گزارشی ارائه نشده است. با این حال مقامات آمریکایی با ادعای اینکه قصد به تصمیم عجولانه نداریم فعلا از اظهارنظر در این رابطه پرهیز کردند.

خبرها از ایران حاکی از آن است که مردم شهرهای مختلف از جمله مشهد و شیراز از ساعات اولیه این اقدام شروع به جشن و پایکوبی در خیابان ها کرده اند.حمله سپاه به آمریکا

حمله ایران به آمریکا پاسخی به شهادت سپهبد سلیمانی

ایالات متحده با دستور مستقیم ترامپ بامداد جمعه سیزدهم دی ماه طی اقدامی نسنجیده با حمله پهبادی به ماشین حامل سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و برخی از مقامات ارشد مقاومت در منطقه، ایران اسلامی را سیاه پوش کرد و در این عملیات سردار سلیمانی به شهادت رسید.

رهبر انقلاب از همان بدو حادثه از وقوع این انتقام سخت خبر داده بود و سربازان اسلام پیش از آنکه خون شهدای سیزده دی خشک شود انتقام جنایت آمریکای مزدور را گرفتند.

حال باید دید واکنش جهان غرب به این حادثه چه خواهد بود و آیا کره خاکی بار دیگر شاهد جنگ جهانی خواهد بود. امید است مقامات کشورهای جهان تصمیم به برقراری صلحی پایدار در سطح جهان بگیرند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان