خورخه مسی – پدر مسی: ماندن پسرم در بارسا را خیلی سخت می دانم

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۲

پدر مسی برای پیگیری کار پسرش به بارسلونا رفت

خورخه مسی امروز وارد بارسلونا شده است. او خیلی زود راه باشگاه را در پیش گرفت. گزارش شده است پدر مسی به منظور برگزاری جلسه با جوزپ ماریا بارتومئو رییس باشگاه به اسپانیا و بارسلونا سفر کرده است. هواداران بارسا روزها بود منتظر این سفر بودند تا اینکه بالاخره امروز پدر مسی از آرژانتین به کاتالانیا وارد شد. هرچند بارتومئو اعلام کرده با جدایی مسی موافق نیست، اما این بازیکن و پدرش روی این امر اصرار دارند.

خورخه مسی - پدر مسی برای پیگیری کار پسرش به بارسلونا رفت

خورخه مسی – پدر مسی برای پیگیری کار پسرش به بارسلونا رفت

تلاش خورخه مسی برای جدایی پسرش

هدف از سفر خورخه مسی دریافت مجوز جدا شدن لئو از کاتالان هاست. بارتومئو هم مکررا اعلام کرده او با این موضوع موافق نیست و فقط برای موضوع تمدید قرارداد این بازیکن تا سال ۲۰۲۲ پای میز مذاکره خواهد رفت. اما خورخه بلافاصله پس از رسیدن به بارسلون راهی باشگاه شد و به خبرنگاران گفت: ماندن پسرم لئو در بارسا را خیلی سخت می دانم.

پس از پایان این فصل لالیگا، لیونل مسی بازیکن افسانه ای که تمام دوران ورزشی خود را در بارسلونا سپری کرده است با ارسال یک بوروفکس به این باشگاه، رسما اعلام کرد قصد دارد تا از بارسلونا جدا شود. او با تکیه بر یک بند از قراردادش اکنون بازیکنی آزاد است و قصد دارد تا با باشگاه جدیدی وارد مذاکره شود. اما او تاکید کرده می خواهد جدایی دوستانه ای از بارسلونا داشته باشد و مایل به ایجاد کدورت نیست.

جدایی پر هزینه

باشگاه بارسلونا قصد دارد تا با تمام توان مانع از جدایی پرنور ترین ستاره خود گردد. مسئولین این باشگاه تاکید کرده اند برای ترک بارسا باشگاه خواهان این اسطوره باید ۷۰۰ میلیون یورو به آنها بپردازد. در حال حاضر جدی ترین باشگاهی که خواهان پیوستن مسی به آنهاست، منچسترسیتی با هدایت گواردیولا می باشد. البته پدر مسی هرگونه مذاکره خود با این باشگاه و شخص پپ گواردیولا را تکذیب کرد و گفت هیچ صحبتی هم با این مربی نداشته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان