ددالوس و ایکاروس – نوید محمدزاده و بهرام افشاری در نمایش جدید غنی زاده

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۲
ددالوس و ایکاروس - نوید محمدزاده و بهرام افشاری در نمایش جدید غنی زاده

نمایش جدید همایون غنی زاده

نمایش جدید همایون غنی زاده با نام ددالوس و ایکاروس با هنرمندی نوید محمدزاده و بهرام افشاری روی صحنه خواهد رفت. این نمایش از مطرح ترین اجراهای پانزده سال گذشته بوده است که چنیدین مرتبه هم در تهران روی صحنه رفته است. حضور در فستیوال معتبر باربیکن لندن نیز از افتخارات این نمایش است. حالا غنی زاده در جدیدترین فعالیت خود قصد دارد این نمایش را تابستان ۹۹ روی صحنه ببرد.

ددالوس و ایکاروس - نوید محمدزاده و بهرام افشاری در نمایش جدید غنی زاده

 نوید محمدزاده و بهرام افشاری در نمایش جدید غنی زاده

ددالوس و ایکاروس

نوید محمدزاده و بهرام افشاری که این روزها از آنها به عنوان بازیگران مشهور سینما و تلویزیون نام برده می شود؛ فعالیت خود را از صحنه های تئاتر شروع کرده اند. این دو هنرمند پیش از این در نمایش هایی به کارگردانی آتیلا پسیانی و علی سرابی با یکدیگر همکاری داشته اند. بهرام افشاری در نمایش می‌سی‌سی پی نشسته می‌میرد با همایون غنی زاده کار کرده است. درباره نمایش ددالوس و ایکاروس نکته جالی هم وجود دارد؛ آن هم اینکه یک گروه تئاتر انگلیسی از این اثر کپی برداری کرده بوده و در کشور انگلستان آن را اجرا می کرده اند. البته گروه ایرانی با طرح شکایتی مانع از ادامه این اجرا شدند.

کالیگولا نام نمایش قبلی است که غنی زاده آن را برای اجرا در تالار وحدت آماده کرده بود. اما بروز و شیوع ویروس کرونا و اعمال تعطیلی های ناشی از آن، موجب شد این نمایش هرگز روی صحنه نرود و اجرا نگردد. حالا باید منتظر ماند و دید ددالوس و ایکاروس چه عاقبتی خواهد داشت؛ و همایون غنی زاده برای کالیگولا چه برنامه هایی دارد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان