حوزه های فعالیت اندیشمند

موسسه اندیشمند با تکیه بر توان تیم تخصصی خود که شامل بیش از ۱۰۰ محقق گلچین شده در هر رشته می باشند به یاری نویسندگان و پژوهشگران محترم شتافته است. در حال حاضر پروژه های در حال انجام در حدود ۳۳۰ پروژه در حال انجام می باشد و تا کنون در حدود ۵۰۰۰ پروژه اتمام یافته در کارنامه خود داشته است. تمام هدف ما جلب رضایت مشتریانمان است. جهت رسیدن به این مهم تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم و با حساسیت تمام در حال برداشتن گام هستیم. تحقیقات ومطالعات تیم پژوهشی اندیشمند تاکنون منجر به چاپ بیش از ۳۰۰۰ مقاله و طرح پژوهشی و کتاب در معتبر ترین انتشارات دنیا منجمله الزویر گردیده است. تمامی خدمات طبق قرارداد مورد تایید طرفین صورت میگیرد و زمان بندی از ابتدای کار مشخص می گردد. کار به صورت بخش به بخش و به تایید درخواست کننده پیش می رود. کلیه خدمات تضمینی بوده و از ابتدا تا انتهای پروژه مشاوران اندیشمند در کنار سفارش دهنده می باشند. در هر بخش از انجام پروژه در صورت وجود شورای واحد تشکیل شده و موضوع را بررسی و سریعا جهت رفع مشکل تصمیم گیری می نمایند. بسیاری از خدمات اولیه و مشاوره ما رایگان بوده و در صورت تمایل عقد قرارداد به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد .

تیم پژوهشی اندیشمند در حوزه مقاله نویسی خدمات فراوانی ارائه می نماید که از جمله این خدمات ادیت علمی و ساختاری مقاله، انتخاب مجله مناسب، کنترل و ادیت گرامری مقالات، خدمات بررسی تشابه نوشتار، رفع تشابه، فرمت کردن مقاله، فرمت بندی رفرنس ها به فرمت  Mendely یا Endnote ، سابمیت مقاله، ارتقا کیفیت عکس ها و نمودارها و جداول و … می نماید .

در بخش چاپ و نشر کتاب تیم تخصصی انتشارات اندیشمند از صفر تا صد چاپ کتاب از انتخاب موضوع تا نحوه تعیین پلن نگارش و در ادامه ویراستاری و صفحه آرایی و اخذ مجوز ، شابک و فیپا (ISBN) در کنار نویسندگان محترم می باشد. البته هر کتاب پس از چاپ نیازمند معرفی و جذب مخاطبان خود می باشد که در این حوزه نیز انتشارات اندیشمند سابقه بالای بازاریابی و فروش کتب علمی را داراست و با توجه به کیفیت تضمینی چاپ کتب اندیشمند این امر بسیار ساده تر خواهد بود .

در حوزه طرح های پژوهشی این تیم با توجه به تیم تخصصی خود و سابقه بالای چند ساله در امر پژوهش و دسترسی به بانک های اطلاعاتی غنی بسیار تاکنون خوش درخشیده و کارنامه درخشانی را داراست . اساتید و محققین این بخش از اساتید و محققان بنام داخلی و خارجی بوده که حداقل در انجام ۱۰ طرح پژوهشی دست داشته اند منجمله کارهای پژوهشی صورت گرفته انجام طرح پژوهشی تصفیه آب فاضلاب، برای سازمان آب و فاضلاب کشور و مطالعات ترافیکی برای شهرداری های منطقه ۱۱ و ۲۰ تهران بوده است .

در حوزه ترجمه متون به زبان های مختلف دنیا تیم ترجمه اندیشمند در حدود ۲۴۰۰ متن ترجمه شده در رزومه خود به زبان های مختلف به ثبت رسانده که حاصل تلاش تیم تخصصی اندیشمند که شامل بیش از ۱۵۰ مترجم حضوری و غیر حضوری می باشند، می باشد. خدمات ترجمه در ۳ سطح خوب متوسط و عالی صورت می گیرد و در دو روند فوری و عادی تحویل میگردند. مترجمین به صورت تخصصی در هر رشته و گرایش مشغول به همکاری می باشند تا کاملا آشنایی به کلمات و اصطلاحات تخصصی داشته باشند تا بتوانند به بهترین نحو ارائه خدمت نمایند .

بخش اخذ ویزا، مهاجرت، اقامت و اپلای اندیشمند با اخذ اطلاعات کامل روز از تمامی دانشگاه های دنیا با مکاتبات با آنها قصد دارد تا به بهترین نحو ممکن دانشجو را به مقصود خود برساند. واحد اپلای با در نظر گرفتن رزومه و زمان هر دانشجو با تمام وجود سعی در اخذ پذیرش، ویزای تحصیلی و یا بورسیه تحصیلی برای متقاضیان را دارد و با تکیه بر تجربه و ارتباطات خود سعی در انجام هر چه سریعتر این موضوع و اخذ نتیجه مطلوب را دارد. این تیم تاکنون موفق به اخذ بیش از ۳۰ بورسیه تحصیلی و ۱۱۰ پذیرش از دانشگاههای مختلف دنیا شده است .

در بخش خدمات مجلات این موسسه با سابقه داشتن چند مجله و اخذ نمایه های بین المللی میتواند تضمین اخذ مجوز تا اخذ نمایه های بین المللی را به کلیه علاقمندان به داشتن مجله ارائه نماید .این خدمات که عموما مختص دانشگاهها و مراکز پژوهشی و یا اساتید و هیات علمی ها می باشد، به صورت قراردادی از ابتدای کار که انتخاب نام و رویکرد برای مجله می باشد تا اخذ مجوز های لازم از وزارت علوم و ارشاد و جذب برد داوری و اخذ نمایه های مجله و در انتها معرفی و شناساندن مجله و جذب مقالات می باشد در خدمت جامعه علمی کشور می باشد .

خدمات ثبت طرح و اختراع منجمله خدماتیست که خانواده اندیشمند ارائه می دهد. این خدمت بدین گونه است که طرح موضوع و توضیحات اولیه توسط شما صورت می گیرد و ادامه روند تا اخذ مجوز ثبت اختراع یا مالکیت معنوی توسط تیم اندیشمند. تاکنون در حدود ۶۰ طرح به ثبت رسیده توسط این تیم صورت گرفته است که منجمله آنها بتن توانمند ژئوپلیمری الیاف دار بوده است که توسط محققین خود شرکت به ثبت رسیده است. در این بخش یکی از مهمترین مراحل تجاری سازی طرح می باشد که  در صورت تمایل برای تجاری سازی موسسه اندیشمند به جذب اسپانسر و برای برخی طرح ها خود اسپانسری طرح را بر عهده میگیرد .

اخبار

سینما و هنر

جهان