درگیری در زمین – دیدار پرسپولیس و تراکتور دوباره با جنجال و درگیری

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۰۶
درگیری در زمین - دیدار پرسپولیس و تراکتور دوباره با جنجال و درگیری

حساس ترین بازی این هفته

درگیری در زمین.در حساس ترین بازی هفته هفدهم در ورزشگاه آزادی و در حضور ۴۰ هزار نفر تماشاگر،تیم های تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران وارد میدان شدند.پرسپولیسی ها بسیار امید داشتند که اولین حضور گل محمدی روی نیمکت آنها با پیروزی به اتمام برسد.البته که تراکتور سازی هم برای کسب امتیاز و نزدیک شدن به صدر جدول وارد میدان شد.

پرسپولیس ۲ – تراکتور ۰

علی علیپور دقیقه ۹ و با فراری زیبا گل اول بازی را به ثمر رساند.گل دوم را هم وحید امیری در نیمه دوم  و در دقیقه ۵۵ زد.در شرایط حساس روی سکو ها بازی در مستطیل سبز هم سخت و پرفشار می شود.هواداران دو تیم در دقیقه ۲۳ مسابقه یک باره شروع به فحاشی به یکدیگر کردند.آنها دیگر به بازی هم توجهی نداشتند.

درگیری در زمین - دیدار پرسپولیس و تراکتور دوباره با جنجال و درگیری

درگیری در زمین – دیدار پرسپولیس و تراکتور دوباره با جنجال و درگیری

حواشی مسابقه و درگیری در زمین

تماشاگران دو تیم به سمت یکدیگر سنگ‌ پرانی می کردند و فحاشی‌ به یکدیگر هم ادامه داشت.جالب اینکه در این دقایق اتفاق خاصی هم در زمین رخ نمی داد. دقیقه ۲۸ پرچم ژاپن توسط هواداران تراکتور به اهتزاز درآمد.شجاع خلیل زاده پس از اینکه داور به سود تراکتور خطا اعلام کرد،توپ را به اشکان دژاگه نداد و همین مسئله باعث ایجاد جروبحث شد.در دقایق پایانی نیمه اول هم سرمربی تراکتورسازی در اعتراض به حکم داور بطری آب را محکم به زمین کوبید.این حرکت او تماشاگران پرسپولیس را تحریک کرد.با گزارش داور چهارم،کارت قرمز مستقیم سزای حرکت آقای الهامی شد.بعد از این اخراج،مسابقه چند دقیقه‌ای متوقف شد تا سرمربی تراکتور یه سکوها هدایت شود.

اتفاقات دیگر

الهامی در تصمیمی عجیب قصد داشت که تیمش را از زمین بیرون بکشد.اما در نهایت از زمین خارج شد.هرچند در نیمه دوم تماشاگران با آرامش بیشتری بازی را تماشا می کردند.اما باز هم پرسپولیسی ها علیه اشکان دژاگه شعار می دادند.بازی ۸ دقیقه وقت اضافی داشت و سرانجام در دقیقه ۵۳ داور در سوت خود دمید و بازی به پایان رسید!

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان