دزدان دریایی کارائیب – مارگو رابی جایگزین جانی دپ خواهد شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۰۳

خداحافظی با جک اسپارو

پس از اینکه اعلام شد فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب با شخصیت جک اسپارو خداحافظی خواهد کرد؛ نام مارگو رابی به عنوان جانشین جانی دپ در این فیلم دنباله دار به گوش می رسد. البته در این اعلام، مشخص نشده که فیلم جدید با قسمت قبلی ارتباطی خواهد داشت یا خیر. در واقع هنوز نمی دانیم که فیلم جدید روایتگر داستانی کاملا جدید است یا ادامه ای است بر ماجراهای گذشته.

دزدان دریایی کارائیب - مارگو رابی جایگزین جانی دپ خواهد شد

دزدان دریایی کارائیب – مارگو رابی جایگزین جانی دپ خواهد شد

شایعات درباره فیلم دزدان دریایی کارائیب

مارگو رابی بازیگر موفق سالهای اخیر هالیوود، در مصاحبه ای به این موضوع با جمله: زمان مشخص خواهد کرد؛ واکنش نشان داد. بسیاری بر این عقیده اند رابی به خوبی می داند که قرار است در این فیلم جایگزین جانی دپ شود، اما اطلاعاتی در این زمینه به هواداران نمی دهد. او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا به بازی در این فیلم علاقه دارد نیز، گفت: ممکن است. در روزهای اولیه هستیم. فعلا نمی توانم در رابطه با این موضوع چیز بیشتری به شما بگویم.

ذکر این نکته نیز لازم است که هنوز این هم مشخص نیست که جانی دپ به طور کامل از این مجموعه جدا شده و یا هنوز برای نقشی کوتاه همکاری خواهد داشت. تهیه کننده این مجموعه فیلم پیش تر در مصاحبه ای گفته بود: دیزنی در حال برنامه ریزی برای شش فیلم جدید است. فیلم ما هم در حال برنامه ریزی و توسعه است و نقش جانی در فیلم هنوز معلوم نیست. باید منتظر ماند و دید چه پیش خواهد آمد.

ریبوتی با شخصیت های زن بیشتر

در گزارش اولیه ای که از حضور مارگو رابی در این فیلم خبر می داد، آمده بود: قسمت جدید یک ریبوت خواهد بود که دارای شخصیت های زن بیشتری است. ریبوت به قسمت جدیدی از فیلم های دنباله دار گفته می شود که بدون توجه به داستان قسمت های قبل، به خلق دوباره شخصیت و بازسازی داستان می پردازد.

اگر جانی دپ در قسمت بعدی این سری فیلم نیز نقشی نداشته باشد، دومین چندگانه بزرگ سینمایی خود را از دست داده است. او پیش از این به دلیل اختلافات و داستان جنجالی جدایی از همسر سابقش و در پی شکست در دادگاه بریتانیا، با درخواست برادران وارن از بازی در فیلم Fantastic Beasts (جانوران شگفت انگیز) نیز کناره گیری کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان