دفترچه خاطرات – کشف دفترچه خاطرات مایکل جکسون

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۳
دفترچه خاطرات - کشف دفترچه خاطرات مایکل جکسون

فاش شدن اسرار و آرزوهای یک اسطوره

با پیدا شدن دفترچه خاطرات مایکل جکسون، رازهای این هنرمند برملا شده است. این نوشته ها نشان می دهند که این هنرمند علاقه فراوانی داشته تا به شهرتی ابدی دست پیدا کند. او می خواسته اولین مولتی میلیاردری باشد که هم کارگردانی کرده و هم بازیگری. دست نوشته های تازه کشف شده از این اسطوره موسیقی رازهای پنهانی از او را فاش نموده است.

دفترچه خاطرات - کشف دفترچه خاطرات مایکل جکسون

دفترچه خاطرات – کشف دفترچه خاطرات مایکل جکسون

دفترچه خاطرات مایکل

بد: اکتشافاتی بی‌سابقه از زندگی مخفی مایکل جکسون، عنوان کتابی است که هفته گذشته منتشر شده است. نویسنده این کتاب دیلن هاوارد روزنامه‌نگار است. او با انتشار این کتاب اسراری راجع به این هنرمند بزرگ را فاش نموده است. در این کتاب نوشته شده مایکل دوست داشته مانند بزرگانی چون چاپلین و والت دیزنی دارای شهرتی ابدی باشد. او در رویای بازیگری بوده است.

در دفترچه دست نوشته ای که در این کتاب از آن یاد شده، مایکل در پی کسب هفته ای بیست میلیون دلار درآمد بوده تا بتواند رویایش رت محقق سازد. رویای او تبدیل شدن به اولین مولتی میلیاردری که هم بازیگری و هم کارگردانی می کند، بوده است. برای کسب چنین درآمدی او قصد داته کنسرت های بزرگ برگزار کند و قراردادهای تجاری بزرگ با برندهای معروف ورزشی منعقد نماید.

بازسازی فیلم

اگر فیلم نسازم به شهرت ابدی نمی رسم. این جمله ای است که هاوارد مستقیما از دفترچه خاطرات برداشته و در کتاب نقل کرده است. همچنین بازسازی دو فیلم بیست هزار فرسنگ زیر دریا و هفتمین سفر سنباد نیز از آرزوهای بزرگ این هنرمند نامی بوده است.

هاوارد با توجه به دست نوشته های این خواننده تاکید می کند اینکه تصور کنیم مایکل در ۵۰ سالگی و با این همه آرزو و برنامه ریزی خودکشی کرده بسیار ساده لوحانه است. او می گوید مایکا در نوشته هایش اشاره کرده که احساس خطر می کند و می خواسته وکیل مورد اعتمادی استخدام کند. او نگران سودجویی مشاورانش بوده و از اینکه کسی قصد جانش را داشته باشد می ترسیده است.

مایکل جکسون در سال ۲۰۰۹ و در پنجاه سالگی بر اثر تزریق بیش از حد داروی قوی بی‌هوشی پروپوفول توسط دکترش درگذشت. دو سال پس از مرگش دکتر موری به ۴ سال حبس در زندان به علت قتل غیرعمد جکسون محکوم شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 19 =


اخبار

سینما و هنر

جهان