رئیس‌جمهور – تدوین سند راهبردی نقشه راه اقتصادی کشور در هفته دولت

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۹

اعلام نقشه راه در هفته دولت

رئیس‌جمهور اعلام کرد سند راهبردی نقشه راه اقتصادی کشور برای سال هشتم فعالیت دولت به زودی تدوین می شود. روحانی گفت: این نقشه راه در هفته دولت اعلام خواهد شد. حسن روحانی در جلسه شورای هماهنگی ستاد اقتصادی دولت که به تازگی برگزار شد خبر تروین سند راهبردی نقشه راه اقتصادی کشور را اعلام کرد که در هفته دولت اعلام خواهد شد و با اجرای آن حوزه‌های مختلف اقتصادی برای رونق تولید هماهنگ خواهند شد.

رئیس جمهور ضمن تاکید بر موفقیت دولت در جلوگیری از تحقق اهداف دشمن در ایجاد اختلال در تامین معیشت و توقف مسیر توسعه کشور در جریان جنگ اقتصادی علیه جمهوری اسلامی، گفت: دولت با تدوین این نقشه راه و هدف گذاری دقیق، برای یکسال پیش رو، به دنبال ایجاد انسجام و حرکتی نظام‌مند و یکپارچه سازی منابع مالی همه دستگاه‌ها در کنار مشارکت حداکثری مردم است تا علاوه بر ایجاد آرامش و ثبات، مسیر توسعه و پیشرفت کشور را هموارتر کند.

تشکرروحانی از صدا و سیما

رییس جمهور به تازگی در جمع مدیران ارشد صدا و سیما تاکید کرد: اگر اشکالات بیان می‌شود، شرایط سخت تحریم و دستاوردها و خدمات دولت و واقعیت‌ها هم باید به مردم گفته شود. روحانی با اشاره به اظهارات مدیران سازمان صدا و سیما افزود: فلسفه این جلسه عمدتاً برای تشکر از صدا و سیما است که از پایان بهمن تا امروز برای این که کشور به خوبی اداره شود، با همه توان و قدرت در صحنه بوده است تا مردم اطلاعات لازم را داشته باشند و به یک بیان رسانه واقعا به صورت رسانه ملی ظهور و نمود بیشتری پیدا کرد.

رئیس‌جمهور – تدوین سند راهبردی نقشه راه اقتصادی کشور

رییس جمهوری با توجه به اهمیت صدا و سیما رسانه  گفت: همه مطبوعات و فضای مجازی و دیگران، آنهایی که تریبون‌های مختلف دارند در صحنه بیان و اطلاع رسانی فعال هستند اما صدا و سیما امتیازات ویژه‌ای دارد. علاوه بر این که یک رسانه بسیار گسترده ای است و ملی به این معنا که سراسر کشور را تحت پوشش قرار می‌دهد و انحصارا آنتن پخش را در اختیار دارد، از طرف دیگر برای مردم این رسانه بسیار مهم است

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 29 =


اخبار

سینما و هنر

جهان