رامین پرچمی – بگذار مردم بفهمند من در زندانم و چنین شرایطی دارم… !

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۳۰

رامین پرچمی در زندان

رامین پرچمی بازیگر قدیمی تئاتر و تلویزیون کشورمان که مردم ایران او را با سریال قدیمی و پر پیننده تلویزیون «در پناه تو» با بازی لعیا زنگنه می شناسند، مدت هاست که در زندان به سر می برد. اخیرا یکی از دوستان رامین پرچمی صحبت ها و پیام هایی را از این بازیگر از زندان نقل کرده است. به طور مثال از قول این بازیگر گفته است: «بگذار مردم بفهمند من در زندانم و چنین شرایطی دارم…».

جشنواره ای هست به نام «جشنواره تئاتر زندان ها» که در زندان ها و برای زندانیان بر گزار می شود. رامین پرچمی در تئاتر «آخرین بازی» که در این جشنواره قرار است روی صحنه برود ایفای نقش می کند. به همین مناسبت این بازیگر پیامی را از زندان منتشر کرده است که در ادامه می خوانید.

رامین پرچمی در زندان

پیام رامین پرچمی از زندان

«من فقط دوست دارم دوباره روی صحنه بروم. آزاد شوم و به سینما و تئاتر و تلویزیون برگردم. از اینکه فردا بگویند از داخل زندان و در کسوت یک زندانی آمده و تئاتر کار می کند نگرانی ندارم و نمی ترسم. چون برای اینکه دوباره به جامعه و دوباره به بازیگری برگردم و روی صحنه دیده شوم هرکاری را انجام می دهم . دوست دارم آن رامین پرچمی را که کشته شد،  با بازیگری در تئاتر دوباره زنده کنم. بگذار مردم بفهمند من در زندانم و چنین شرایطی دارم. شاید رامین پرچمی قرار است در این نمایش نقش «شروین» را ایفا کند. نقش شخصیت سوپراستاری که وارد توهم شده و در گذشته خودش زندگی می کند. و اکنون در دوره فلاکت باری است».

واکنش سحر ذکریا به زندانی بودن رامین پرچمی

سحر ذکریا که در سریال «در پناه تو» با رامین پرچمی همبازی بوده است در این خصوص پستی را منتشر کرده است: «برای گذاشتن این پست خجالت میکشم. همکاران هنرمندم که هرروز پستهای عجیبتان را می بینم. که جز ریا و دروغ چیزی نیست. با تو هستم هنرمند مردمی که بر فرشهای قرمز پا میگذارید. شما که میلیاردی پول میگیرید. و مردم را دعوت به نیکوکاری می کنید. پستهای جانسوز میگذارید. و مردم را دعوت به شتافتن برای سیل و زلزله و … می کنید. چرا خبر از حال همکارانتان ندارید. چرا کار فقط برای یک تعداد بازیگر؟ از مردم هم بپرسید خسته اند از این چهره های تکراری…»

«آیا حتما باید بازیگری بگرید؟!»

..«آیا باید حتما بازیگری بگرید تا کاری کوچک به او داده شود. یا کاسه گدایی دست بگیریم برای بازیگر دیگری؟ بس استن دیگر … افسوس که کارمان به کجا کشیده است . اگر کمی از جشنواره و جوایزتان دور شدید وقتی برای همکاران فراموش شدتان هم بگذارید..».

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان