راه حل رونالدو – رونالدو باشگاه های ورشکسته را نجات می دهد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۲۶

پاداش بازیکنان تیم ملی پرتغال

راه حل رونالدو . در دور آخر بازی های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ (۲۶ آبان)، تیم پرتغال میهمان خود لوکزامبورگ را با نتیجه ۲ بر صفر شکست داد. با توجه به این نتیجه این تیم به عنوان دومین تیم از گروه B مسابقات به دور بعد صعود کرد. دو هفته بعد در طی مراسم قرعه کشی تیم ها هم گروهی های خود را شناختند. تیم ملی پرتغال با تیم های آلمان و فرانسه در یک گروه قرار گرفت. فدراسیون فوتبال این کشور طبق قراردادش با بازیکنان تیم ملی این کشور، به آنها و کادر فنی پاداش داد.

اهدای پاداش برای نجات تیم های ورشکسته

حالا بازیکنان اعلام کرده اند نیمی از پاداش دریافتی خود را به باشگاه های غیر حرفه ای که به دلیل شیوع کرونا دچار مشکلات فراوان اقتصادی شده اند، اهدا خواهند کرد. تا این باشگاه ها از ورشکستگی نجات پیدا کنند. فدراسیون فوتبال پرتغال این خبر را تایید کرده است. طبق بیانیه این فدراسیون بازیکنان، نیمی از پاداش دریافتی خود را به صندوقی مخصوص در فدراسیون پرداخت کرده اند. این پول قرار است در اختیار باشگاه هایی قرار بگیرد که به دلیل شیوع کرونا در آستانه ورشکستگی و تعطیلی هستند.

راه حل رونالدو - رونالدو باشگاه های ورشکسته را نجات می دهد

راه حل رونالدو – رونالدو باشگاه های ورشکسته را نجات می دهد

راه حل رونالدو

ستاره پرتغالی تیم منچستر سیتی شب گذشته در لایو اینستاگرامی مشترک با بلیچرریپورت اعلام کرد این ایده از آن کاپیتان بوده است. در واقع رونالدو برای اولین بار چنین پیشنهادی داده است. او در گروه واتساپی تیم ملی پرتغال این ایده را مطرح کرده است. سایر بازیکنان هم با این موضوع موافقت کرده اند. سپس طرح پیشنهادی آنها به فدراسیون منتقل شده و به مرحله اجرا رسید.

برناردو در ادامه گفت: رونالدو بود که پیشنهاد داد پاداشمان را اهدا کنیم. ما به یورو ۲۰۲۰ رسیدیم و پاداش گرفتیم. کریس ایده اهدای پاداش را مطرح کرد. فکر میکنم همه اعضای تیم ملی نیمی از پاداششان را برای این موضوع اهدا می کنند.

کشور پرتغال در حال حاضر به شدت درگیر ویروس کرونا است. در حال حاضر این کشور در وضعیت قرنطینه عمومی است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان