رقابت با کلاب هاوس – اضافه شدن قابلیت چت صوتی به شبکه های اجتماعی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۲۷
رقابت با کلاب هاوس - اضافه شدن قابلیت چت صوتی به شبکه های اجتماعی

قابلیت چت صوتی در اپلیکیشن ها

در هفته های گذشته کلاب هاوس بسیار پرطرفدار و پر سرو صدا شده است. حالا سایر اپلیکیشن ها برای رقابت با کلاب هاوس در تلاش هستند تا با فعال کردن قابلیت چت صوتی کاربران خود را حفظ کنند. البته گفته شده اپلیکیشن Clubhousue هم به زودی قابلیت های جدیدی برای کاربرانش ارائه خواهد کرد.

تلگرام که در ماه های اخیر و پس از اعلام قوانین جنجالی واتساپ، مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت؛ حالا برای اینکه از رقیب جدید هم عقب نماند، قابلیت گفتگوی صوتی را به کانال‌ها می‌آورد تا امکان چت صوتی گروهی در این پیام ‌رسان فراهم شود. گفته می شود این پیام رسان روش‌های مختلفی را برای نظارت روی چت‌های صوتی درنظر خواهد گرفت تا قوانین و سیاست‌هایش زیرپا گذاشته نشود.

رقابت با کلاب هاوس - اضافه شدن قابلیت چت صوتی به شبکه های اجتماعی

رقابت با کلاب هاوس – اضافه شدن قابلیت چت صوتی به شبکه های اجتماعی

رقابت با کلاب هاوس

طبق گزارشات، تلگرام تنها اپلیکیشنی نیست که برای اضافه کردن قابلیت چت صوتی در تلاش است. در گذشته خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه اینستاگرام به زودی چت صوتی را فعال می کند. این شبکه اجتماعی که در سال‌های گذشته بسیاری از قابلیت‌های اپ‌های مختلف مانند اسنپ‌چت و تیک تاک را با نام‌های متفاوتی در اختیار کاربران قرار داده، احتمالا به‌زودی امکان چت صوتی را نیز فراهم می‌کند.

به احتمال زیاد واتساپ هم در آینده ای نزدیک این قابلیت را در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد تا از تلگرام و اینستاگرام عقب نماند، هرچند این پیام رسان همواره در مسیر افزودن قابلیت های جدید بسیار کند حرکت کرده است.

توییتر هم تا اواسط اردیبهشت‌ ماه امکان دسترسی تمام کاربران به قابلیت چت روم صوتی «Spaces» را فراهم می‌کند تا کلاب هاوس یک رقیب جدیددیگر هم  داشته باشد. به دلیل افزایش سطح محبوبیت کلاب هاوس در میان کاربران و حضور افراد مشهور در اتاق های گفت و گوی آن (افرادی مثل ایلان ماسک و بیل گیتس) انتظار می رود بسیاری از پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی به قابلیت چت صوتی مجهز شوند. همچنین گفته می شود Clubhousue که در حال حاضر تنها برای سیستم عامل ios فعال است به زودی برای اندرویدی ها هم فعال خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان