ریزش تونل مترو – کشته شدن یک کارگر در اثر ریزش تونل مترو تهران

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۱۸

حادثه تلخ امروز در متروی تهران

ریزش تونل مترو تهران در ایستگاه ۱۷ شهریور در تقاطع خط ۶ و ۷ یک کشته برجای گذاشت. علی امام امروز در نشست خبری اعلام کرد: حوالی ظهر امروز این حادثه اعلام شد و در این حادثه پیمانکار در حال حفاری گالری تاسیسات ایستگاه ۱۷ شهریور در تقاطع خط ۶ و ۷ مترو بود که قسمتی از سقف گالری ریزش کرد.

وی افزود: در این حادثه ۳ کارگر توسط آتش نشانان نجات یافتند اما یک کارگر که زیر حجم زیاد خاک مدفون شده بود دقایقی قبل جسم بی جان این کارگر از زیر خاک بیرون کشیده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در این خصوص گفت: ساعت ۱۰:۵۲ امروز حادثه در کارگاه مترو به آدرس خیابان ۱۷ شهریور تقاطع بلوار قیام به سامانه ۱۲۵ اعلام و در مدت زمان ۳ دقیقه ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه رسیدند.

سید جلال ملکی افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که در محوطه کارگاهی که محل نصب سیستم تهویه هوا و خروج اضطراری افراد بوده و اصلا ارتباطی به تونل مترو نداشته بدلایل نامشخص بخشی از سقف این محل ریزش کرده است.

ملکی تصریح کرد: یک کارگر ۳۵ ساله تبعه کشور افغانستان در زیر حجم زیاد خاک گرفتار بود که آتش نشانان پس از عملیات آواربرداری جسم بی جان این کارگر جوان را از زیر حجم زیاد خاک به بیرون منتقل کردند.

علت ریزش تونل مترو تهران

علت حادثه امروز در دست بررسی کارشناسان می باشد. مدیرعامل شرکت مترو تهران در مورد علت این حادثه گفت: سست بودن خاک محل حادثه یکی از دلایل عمده این حادثه می تواند باشد.

ریزش تونل مترو – کشته شدن یک کارگر در اثر ریزش تونل مترو تهران

پیمان صابریان رییس مرکز اورژانس تهران نیز اعلام کرد:‌ پس از اعلام این حادثه به سامانه ۱۱۵ تکنسین ها به همراه چند دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته ملکی؛ با توجه به سست بودن خاک در مناطق قدیمی احتمال دوباره ریزش آوار وجود داشت که آتش نشانان نسبت به ایمن سازی محل اقدام کردند.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان