سارقان – دستگیری سارقان حرفه ای شهر ری

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۳
سارقان حرفه ای - دستگیری سارقان شهر ری

دستگیری سارقان شهر ری توسط پلیس تهران

سارقان ، توسط پلیس تهران بزرگ دستگیر شدند.کرم یوسفوند،رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی گفت:در روز ۱۰ دی ماه ۱۳۹۸ طبق گزارش یکی از شهروندان به عوامل کلانتری ۱۳۱ شهرری،فردی به نام رحیم که قصد ورود به پارکینگ یکی از خانه های محدوده خیابان دیلمان را داشت دستگیر شد.وی پس از دستگیری ادعا میکرد برای خوردن آب قصد ورود به پارکینگ را داشته است و اهالی به اشتباه به پلیس آگاهی خبر داده اند.

یوسفوند در ادامه صحبت هایش افزود:متهم در بازجویی های اولیه اظهارات قبلی خود را بازگو می کرد و در نهایت پس از تحقیقات پلیس،به ۲۰ فقره از سرقت های خود در محدوه شهر ری، محله های ۲۴ متری،دیلمان،سلمان فارسی و دولت آباد اعتراف نمود.متهم اظهار داشت فردی به نام حسام که ساکن اسلامشهرهست در برخی از سرقت ها با او همکاری داشته است.

"<yoastmark

روند رسیدگی به پرونده

یوسفوند در ادامه گفت:با اخذ دستور قضایی برای بازرسی از مخفیگاه متهم،تعدادی از اقلام سرقت شده در خانه او کشف شد. کالاهای سرقتی از قبیل تلویزیون،فرش،طلاجات،لوازم منزل،لپ تاپ و وجه نقد و… به ارزش ۵۰۰ میلیون تومان کشف و به پایگاه نهم پلیس تحویل داده شد.

در گام بعدی کشف مخفیگاه حسام در دستور کار قرار گرفت.بعد از تحقیقات و اطلاعات به دست آمده متوجه شدند حسام در مناطق مختلف اسلامشهر خانه هایی با مدت زمان کوتاه اجاره می کرده و بدون اطلاع از صاحبان ملک،خانه را ترک می کرده است.

وی افزود:در روند رسیدگی به پرونده سارقان،مشخص شد حسام توسط کلانتری ۱۸ اسلامشهر،به اتهام کلاهبرداری دستگیر و تحت نظر است.وی در بازجویی اولیه به ارتکاب جرم هایش اعتراف کرد و پس از بررسی مخفیگاه او علاوه بر تعدادی اموال سرقتی یک دستگاه خودروی سرقتی نیز کشف شد.

در خصوص خودروی سرقتی  متهمان اظهار داشتند:در یکی از سرقت ها علاوه بر اموال و طلا های مال باخته به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان،خودروی ۲۰۷ وی را نیز سرقت کرده اند.

رئیس پلیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران در پایان صحبت هایش گفت:تمامی مال باختگان شناسایی و متهمان راهی زندان شده اند.با دستور قضایی اموال کشف شده به صاحب هایشان تحویل داده شده است.

قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه

  1. قفل ضد دیلم روی درها و حفاظ ضد دیلم مقابل پنجره ها و بالکن نصب کنند که اگر دزدان تا پشت در و پنجره ها هم رسیدن، به هیچ روشی نتونن وارد بشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان