سام درخشانی – کلیپ توهین آمیز سحر قریشی نسبت به یک پاکبان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۰۴
پارکبان

انتقادات سام درخشانی به سحر قریشی

سام درخشانی، بازیگر سینما و تلویزیون به کلیپ توهین آمیز سحر قریشی نسبت به یک پاکبان  واکنش تندی نشان داد و نوشت: «داستان از اونجایی شروع میشه که آدمای “هنربند” که با زدو بنداشون بالا اومدن، توهم هنرمند بودن برشون میداره». سام درخشانی در اینستاگرامش نوشت: «نصف فحش هایی که جامعه هنری میخوره از سر ندوم کاری امثال شماست».

در ویدئوی منتشر شده از رفتار توهین آمیز و زننده سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون با پاکبانی در پارک  که اخیراً در فضای مجازی حاشیه ساز شده اشت. قریشی در حالی که در لباسی سبزرنگ با دوستانش در پارک در حال قدم زدن است ، به پاکبانی که در کنار مسیر پیاده روی آن‌ها نشسته است نزدیک شده و به دوستانش می‌گوید لباسش با آن پاکبان همرنگ است. این در حالی است که برای اشاره به آن پاکبان از واژه «این» استفاده می‌کند.

پاکبان پارک از این برخورد ناراحت شده و برای حفظ فاصله معمول، به خانم بازیگر می‌گوید که از او فاصله بگیرد؛ قریشی با حالتی تمسخر آمیز در حالی که به شدت می‌خندد به دوستانش می‌گوید: «میگه برو! همین مونده بود این به من بگه برو!»

متن پیام سام درخشانی برای سحر قریشی

سام درخشانی در صفحه ابنستاگرام خود نوشت:«ای کاش حداقل، فیلم حرکت زشتت رو بیرون نمیدادی البته که ارزش هر لباسی، به شخصیه که اون لباسو تنش میکنه، یه وقتایی لباس هرچقدرم که برند و ست باشه و پول پاش رفته باشه، به تن آدمی میره که اون لباس رو بی ارزش ترین لباس دنیا میکنه و گاهی یه لباس ساده، به تن یه آدم شریف میره و ارزشمند ترین لباس دنیا میشه.

داستان از اونجایی شروع میشه که آدمای “هنربند” که با زد و بنداشون بالا اومدن، توهم هنرمند بودن برشون میداره و یادشون میره که کی هستن و کجان و چه جایگاهی دارن ،یادشون میره که همین مردم_ که” حالا کارشون به جایی رسیده که بهمون میگن برو”،بودن که بهشون بها دادن و احترام گذاشتن که اونا به اینجا برسن، جایی که لیاقتش رو ندارن.

ارزش غبار کف کفش همین پاکبانای شریف و نجیب، بیشتر از لباس ست میلیونی این آدماست، پاکبانای شریفی که تو روزای سخت کرونا جونشونو کف دست گذاشتن و به خاطر ما و شاید بخاطر یه دستکشی که استفاده کردیم قد نازنینشون رو خم کردن..که اگه جاروی اونا یه روز تو این شهر نچرخه، خدا میدونه چه بلایی سر ما و سلامتیمون میاد؛ هر چند که این دفعه همین جاروی ساده بود، که گرد و خاک رو از روی جامعه ی هنرمندا پاک کرد و حساب هنرمندا رو از هنربندا جدا کرد … هنرمند خسرو شکیبایی بود، هنرمند پنج تن سینمای ایران(انتظامی،مشایخی،رشیدی،کشاورز و نصیریان) و کسایی هستن که راهشونو ادامه میدن و خودشون رو از مردم میدونن، نه آدمایی که تا ابد لباس هنرمندی واسشون گشاده و به تنشون زار میزنه…

به امید روزی که صفحه هنر از ننگ اسم ادمایی که دل مردم رو میشکونن پاک بشه. نصف فحشهایی که جامعه هنری میخوره از سر ندونم کاری و اشتباهات امثال شماست،خانم نسبتاً محترم»

واکنش سحر قریشی به انتقادات اخیر

واکنش سحر قریشی به انتقادات اخیر

سحر قریشی در پاسخ به ‌کلیپی که  از رفتار‌ توهین آمیز وی  با یک پارکبان‌منتشر شده  است در اینستاگرام‌خود‌نوشت: «پوشیدن لباس پاکبانی یک افتخار بزرگه، تنبیه و حکم دادگاه نیست. با افتخار اعلام می‌کنم در خانواده‌ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ وقت گذشته خودمو فراموش نمی‌کنم….

من چند وقتیه به کلمه «برو» حساس شدم! به همین سادگی اونم بخاطر اینکه خیلی وقته دوستام و اطرافیانم دارن بهم توصیه می کنن که از ایران برو. وقتی اون پاکبان شریف هم به من گفت «برو»، انگار پیامی بود از طبیعت که اونم داشت بهم می گفت «برو»

اون پاکبان عزیز اصلا من رو نشناخت و قسم می خورم هرگز قصد اهانت به ایشون رو نداشتم و این اتفاقات چیزی جز یک سوتفاهم کوچیک نیست. در آخر اینکه چه چیزی از این جالب تر که من هم یک روز لباس شریف پاکبانی رو به تن کنم و کنار این قشر با غیرت، یک حس هیجان انگیز رو تجربه کنم اتفاقا پوشیدن لباس پاکبانی اسمش تنبیه یا حکم دادگاه نیست، به نظر من هم یه افتخار بزرگه، هم نماد نجابت و غیرته”»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان