ساناز سماواتی – گلایه های این بازیگر قدیمی از تلویزیون پس از ۲۱ سال کار

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۰

ساناز سماواتی بازیگری با ۲۱ سال سابقه کار در تلویزیون

ساناز سماواتی خانم بازیگری که مردم پای مجموعه های تلویزیونی وی نشسته و برنامه هایش را دنبال می کردند این روزها سال ها فعالیت در رسانه ملی را بی نتیجه می داند و از تلویزیون و رسانه گلایه مند است. خانم سماواتی در مصاحبه ای اظهار داشت: «این اواخر عده‌ محدود و گروه خاصی در حال کار کردن هستند. در حالی که من خودم را بچه تلویزیون می‌ دانم و توقعم از تلویزیون خیلی بیشتر از اینها است که از ما حمایت کند و ما را فراموش نکند.». این خانم بازیگر در حالی که از پیشنهادهای تلویزیونی خود گلایه مند بود گفت: «امیدوارم که فضای کار در صدا و سیما مثل گذشته و بیست سال پیش شود. آن زمان دست بازیگران برای انتخاب هر نقشی بازتر از الان بود و دلیلش هم میزان تولیدات در آن موقع بود.».

سماواتی

«تازه هفت سال است بیمه شدم»

وی گفت: «با ۲۸ سال سابقه کاری جوانی و نوجوانیم را در راهروهای صدا و سیما گذراندم، اما تازه ۷ سال است که بیمه شدم و سوالم این است که این ۲۱ سال که من در تلویزیون کار کردم کجا رفت؟». ساناز سماواتی در ادامه صحبت های خود گفت: «خیلی وقت‌ ها برایم پیش آمده زمانی که برای تمدید کارتم به خانه سینما می‌ روم به من می‌ گویند شما بازیگر تلویزیون هستید. در حالی که برای یک بازیگر هیچ فرقی ندارد که کارش در سینما پخش شود یا تلویزیون چرا که جزو بازیگرهایی هستم که با دوربین‌ های نگاتیوی کارم را شروع کردم.».

«بازیگر، بازیگر است»

ساناز سماواتی که بازرس انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون در ایران است ادامه داد: « این تقسیم بندی‌ هایی که بعضا شنیده می‌ شود و به یک بازیگر می‌ گویند تو سینمایی هستی و به دیگری می‌ گویند تو تلویزیونی کاملا اشتباه است. بازیگر، بازیگر است. شاید گریم صحنه تئاتر با تلویزیون متفاوت باشد و … اما بازیگر چیزی از خودش به واسطه تغییر مدیوم کم نمی‌گذارد.».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
17 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان