سحر زکریا – انتقاد تند این بازیگر نسبت به مهران مدیری

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۰۷
سحر زکریا - انتقاد تند این بازیگر نسبت به مهران مدیری

انتقاد تند از همکار قدیمی

سحر زکریا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان دو روزی ات به دلیل پست اینستاگرامیش مورد توجه قرار گرفته است. این بازیگر که در مجموعه های پاورچین، قهوه تلخ و در حاشیه با مهران مدیری همکاری داشته، حالا به تندی از این کارگردان انتقاد کرده است. این بازیگر در پستی در صفحه اینستاگرامی خود اعلام کرد که در برنامه شب های مافیا حاضر نخواهد شد و دلیل این کار را نیز بی حرمتی اعلام کرد.

سحر زکریا - انتقاد تند این بازیگر نسبت به مهران مدیری

سحر زکریا – انتقاد تند این بازیگر نسبت به مهران مدیری

سحر زکریا: به ما بچه های مدیری می گویند

خانم زکریا در نوشته اش خطاب به مهران مدیری گفته: آقای مدیری عزیز برای شما اخترام بسیاری قائلم اما مصاحبه های اخیرتان مرا بسیار به فکر فرو برده است. گفته اید حتی به آدم های سر چهارراه فکر می کنید. چرا به تیمی گه سال ها با شما کار کرده اند فکر نمی کنید؟
هرگز به این فکر کرده اید که این افراد در این شرایط سخت چگونه گذران زندگی می کنند؟ این تیم را همه با عنوان بچه های مدیری می شناسند. سال هاست با همین عنوان با ما برخورد و در پروژه های دیگر به ما کاری سپرده نمی شود. بهتر نبود بعد از هیولا و کار با بازیگرانی با دستمزد بالا و بازدهی پایین با همان تیم قدیمی خودتان کار می کردید؟ این افراد همه با هم هماهنگ هستند و اینگونه ما هم راحت تر زندگی می کردیم.

زنده به گور شده ایم!

زکریا در ادامه اضافه کرده است: این تیم را مردم دوست دارند و هنوز کارهای قدیمی ما بیننده دارد. من دل پر خونی دارم زیرا من و همکارانم سال هاست زنده به گور شده ایم! روزی که خبر مرگ مرا شنیدید با عینک های آفتابی گران قیمت خود به سراغم نیایید. به این تبلیغات تو خالی خود پایان دهید چرا که مرا در زنده بودنم کشته اید.

در پایان این بازیگر به تهیه کنندگان سریال قهوه تلخ هم طعنه ای زد و نوشت: این آقایان در سریال قهره تلخ پول مرا خوردند. هنوز شکایت من در ارشاد علیه آنها در جریان است اما کار آنها به سایت فیلیمو فروخته شده است.

پیش از سحر زکریا بازیگران دیگری مثل سعید پیردوست، مختار سائقی و محمد شیری هم از مهران مدیری گلایه هایی مطرح کرده بودند. آنها هم مانند خانم زکریا از نادیده گرفته شدن توسط مهران مدیری گله مند بوده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
20 + 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان