سرقت وسایل هتل – سرقت وسایل هتل‌های دبی توسط گردشگران اسراییلی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۰
سرقت وسایل هتل - سرقت وسایل هتل‌های دبی توسط گردشگران اسراییلی

 سرقت وسایل هتل توسط برخی از گردشگران اسراییلی

روزنامه اسراییلی یدیعوت احرونوت از قول یک تاجر اسراییلی از آمار بالای سرقت وسایل هتل توسط برخی از گردشگران اسراییلی (ملافه، حوله، اتو و…) و اعتراض صاحبان اماراتی هتل به سازمان گردشگری این کشور نوشته است. این تاجر اسراییلی همچنین از مشاهدات تاسف آور خود از رفتارهای شهروندان اسراییلی در سرقت اموال هتل نوشت.

ویدیوهایی در این خصوص به دنبال گزارش مذکور منتشر شد که بازتاب وسیعی بین کاربران عرب داشته است. در مورد رفتارهایی اینچنینی، چندی پیش هم نشریه واشنگتن پست در گزارشی آورده بود که نتانیاهو و همسرش هنگام سفر‌های دیپلماتیک و رسمی به واشنگتن، همیشه چمدان‌هایی پُر از لباس‌های کثیف همراه خود می‌آورند تا مجانی در هتل محل اقامتشان شست‌وشو و تمیز شوند.

جزئیات سرقت وسایل هتل

تاجر صهیونیستی در سرقت پیش آمده تاکید کرد که در چمدان یک گردشگر اسراییلی دیگر در هتل یک چراغ یافت شد که نرخ آن بیش از چند شیکل نیست. مدیر یکی از هتل های مشرف به برج خلیفه در مرکز منطقه تجاری خلیج فارس هم گفت: ما پذیرای صدها گردشگر  از سراسر کشورهای جهان هستیم. برخی از آنان مشکلاتی به وجود می آورند اما تا کنون مشاهده نکردیم که مسافران اثاثیه هتل ها را به سرقت ببرند.

سرقت وسایل هتل - سرقت وسایل هتل‌های دبی توسط گردشگران اسراییلی

سرقت وسایل هتل – سرقت وسایل هتل‌های دبی توسط گردشگران اسراییلی

مدیر مزبور در گفت وگو با یدیعوت آحارانوت افزود: ما اخیرا گردشگران اسراییلی را دیده ایم که به هتل می آیند و در چمدان های خود هر آنچه را که به آن دست می یابند قرار می دهند. آنان حوله ها و کیسه های چای کیسه ای و قهوه و حتی لامپ ها را به سرقت می برند.

مدیر هتل گفت: یک بار یک خانواده اسراییلی به همراه دو کودک برای ثبت خروج خود از هتل آمدند و دریافتیم که از اتاق محل اقامت شان برخی از اشیاء مفقود شده است. به گفته وی وقتی کارکنان هتل سعی کردند به آنها خبر دهند که برخی از وسایل موجود در اتاق محل اقامت شان مفقود شده شروع به جیغ و داد کردند.

وی افزود: پس از صحبت کردن با آنان قبول کردند که در نهایت چمدان های خود را باز کنند و ظرف قالب های یخ قرار داده شده در یخچال و شمعدانی ها و حوله های دست و صورت را در نزد آنان یافتیم. وقتی به آنان گفتیم که به پلیس خواهیم گفت تصمیم گرفتند تا وسایل را سر جای خود قرار دهند و معذرت خواهی کردند.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 + 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان