سهمیه سوخت – بسته های تکمیلی اعلام شد

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

سهمیه سوخت و بسته های تکمیلی آن

سهمیه سوخت و بسته های تکمیلی آن اعلام شد. امیر وکیل زاده مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، اعلام کرد که در جلسه ای که  بین وزارتخانه های کشور، نقت و سازمان برنامه و بودجه به تصویب رسید سهمیه سوخت و بسته های تکمیلی سوخت مشخص شد .

سهمیه بنزین تاکسی تلفنی

میزان سهمیه بنزین برای خودروهایی که ساماندهی شده اند به این ترتیب است که ناوگان تاکسی تلفنی تک سوز ۲۰۰ لیتر و

خودروهای دوگانه سوز ۱۲۰ لیتر می باشد. این سهمیه تا ۲ ماه آتی و در پایان هر ماه به کارت های اعتباری شارژ می شود. : از ابتدای آذرماه ۱۳۹۸ سهمیه تاکسی های دوگانه سوز به ۲۵۰ لیتر افزایش می یابد. سهمیه تاکسی های ون شهری گفت: سهمیه این ناوگان به میزان ۶۰۰ مشخص شده است.

سهمیه بنزین تاکسی های بین شهری

بر اساس جلسه تشکیلی شده سهمیه بنرین برای تاکسی های تک سوز ماهیانه ۷۵۰ لیتر و برای خودروهای دوگانه سوز ۴۵۰ لیتر می باشد. این سهمیه به سازمان حمل و نقل جاده ای و راهداری تخصیص داده شده است.

سهمیه بنزین سرویس مدارس

میزان سهمیه بنزین برای سرویس های مدارس بر اساس میزان پیمایش پیش بینی شده است . که این سهمیه در سامانه سپند ثبت می شود . از وظایف سازمان آموزش و پرورش مدارس این است که تمامی اطلاعات سرویس مدارس را در سامانه سپند ثبت کند. تا امکان تایید و بررسی باشد .و بر اساس تایید کارگروه میزان اعتبار پیمایش شده در پایان هر ماه شارژ می شود .

سهمیه سوخت وانت بار و موتور سیکلت

سهمیه این خودروها هم بر اساس میزان پیمایش ثبت شده مشخص می شود.

در اینده به منظور رفاه و روان سازی ترافیک و خدمت رسانی بیشتر به شهروندان مجدد کارگروهی تشکیل می شود و تمهیداتی در نظر گرفته می شود . و بعد از تایید نهایی به همگان اعلام می گردد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان