سهیل سنگرزاده – سنگرزاده متهم به کلاهبرداری و فریب زنان شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۲-۱۳

اتهام اینفلوئنسر معروف

جمله «چطوری جون دل؟ برقراری عزیز؟» این روزها جمله مشهوری است. می توان گفت غیرممکن است که اهل فضای مجازی باشید و این عبارت سهیل سنگرزاده را نشنیده باشید. چهره و صدای این قرد برای کاربران فضای مجازی کاملا شناخته شده است.

سهیل سنگرزاده یک ورزشکار ایرانی است که در حال حاضر ساکن ایالات متحده آمریکا است. او در فضای مجازی با ویدیوهای انگیزشی و مطالب کمدی مشهور شد و چیزی در حدود دو میلیون فالوور در شبکه های مجازی دارد. البته در روزهای گذشته برخی اسناد از اظهارات چند شاکی منتشر شده که او را به کلاهبرداری و فریب زنان کرده است.

سهیل سنگرزاده - سنگرزاده متهم به کلاهبرداری و فریب زنان شد

سهیل سنگرزاده – سنگرزاده متهم به کلاهبرداری و فریب زنان شد

کلاهبرداری سهیل سنگرزاده

گفته شده سنگرزاده مبلغ ۵۰ هزار دلار از یک خانم ایرانی مقیم استرالیا به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است. همچنین گفته می شود گردنبندی که او در تمام ویدیوهایش از آن استفاده می کند، به همراه ۳۵۰ هزار دلار از زن دیگری سرقت شده است.

یک ویدیو هم از طریق رسانه ها منتشر شده که در آن فردی که خود را قربانی این ورزشکار و اینفلوئنسر معرفی می کند. این فرد خود را یکی از قربانی های سنگرزاده می داند. او در این ویدیو می گوید: از طریق مادر سهیل با او آشنا شدم، سپس او به من ابراز محبت و عشق کرد. در ابتدا حرف های او را باور نکردم حالا او را به خوبی می شناسم. تا زمانی که اقامت آمریکا را نگرفته بود نسبت به من ابراز عشق می کرد، اما به مخض دریافت اقامت آمریکا و زمانی که من بعد از کلی خرج کردن به سهیل و پیشرفتش در امریکا دیگر خرجی به او ندادم رهایم کرد.

او حالا در خانه ای که به گفته خودش متعلق به فردی ثروتمند است و تعداد زیادی خانه دارد، زندگی می کند. به تازگی هم خانمی از استرالیا با من تماس گرفته و گفت: سهیل از من مبلغ زیادی به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است. این خانم گفت: این پول را باید برای والدینش ارسال می کرده، اما سهیل از او کلاهبرداری کرده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان