• صفحه اصلی
  • >
  • ویدیو ها
  • >
  • سوزاندن مرسدس – اعتراض به خدمات ضعیف پس از فروش با سوزاندن مرسدس بنز

سوزاندن مرسدس – اعتراض به خدمات ضعیف پس از فروش با سوزاندن مرسدس بنز

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۵

اعتراض به سبک ولاگر های روس

روز گذشته یک ولاگر اهل روسیه با سوزاندن مرسدس بنز خود نسبت به خدمات ضعیف پس از فروش بنز اعتراض کرده است. زمستان گذشته هم در اقدامی مشابه یکی دیگر از ولاگرهای این کشور مرسدس بنز G کلاس خود را از هلیکوپتر به پایین انداخته بود! این افراد دلیل اعتراض خود را خرابی های زیاد و پی در پی و همچنین عدم رسیدگی مناسب در نمایندگی این خوردوها اعلام کرده اند.

سوزاندن مرسدس - اعتراض به خدمات ضعیف پس از فروش با سوزاندن مرسدس بنز

سوزاندن مرسدس – اعتراض به خدمات ضعیف پس از فروش با سوزاندن مرسدس بنز

عدم رسیدگی نمایندگی

میخائیل لیتوین (Mikhail Litvin) که یک یوتیوبر و اینفلوئنسر است روز گذشته مرسدس AMG GT 63 S را از شهر حارج کرده و به آتش کشید. طبق گزارشات محلی این فرد همواره با کوپه چهار در خود دچار مشکل بوده است. او مدعی شده مرسدس AMG GT 63 S خود را ۵ بار به نمایندگی کمپانی فرستاده و هر بار با بهانه‌ای برای عدم تعمیر و رفع ایراد روبرو شده است. همچنین لیتوین اظهار کرده گاهی نمایندگی مرسدس بنز هفته‌ها خودروی او را بدون تعمیر و برطرف کردن مشکل در پارکینگ خود نگه داشته است. البته هنوز تحقیقاتی برای اثبات اظهارات این اینفلوئنسر صورت نگرفته و گفته های او تصدیق نشده است.

هرچند او دلیل این عملش را خرابی و عدم رسیدگی عنوان کرده ولی با توجه به ویدیو و عکس هایی که از این ماجرا تهیه شده به نظر می رسد این اقدام می تواند برای جلب توجه هم صورت گرفته باشد.

ویدیوی پربازدید سوزاندن مرسدس

نکته قابل توجه این داستان این است که ویدیوی تهیه شده توسط لیتوین در کمتر از ۲۴ ساعت، بیش از ۶ میلیون بازدید در یوتیوب داشته است. با توجه به چنین بازدید بالایی این فرد درآمدی بیشتر از ۱۶۰ هزار دلار خواهد داشت. بنابراین او مجددا می توند خودرویی در حد مرسدس AMG GT 63 S به آتش کشیده شده خود خریداری نماید. علاوه بر اینکه تعداد زیادی دنبال کننده و بازدید کننده هم جلب خود کرد و نامش را هم در دنیای شبکه های مجازی سر زبان ها انداخت.

باید منتظر ماند و دید که شرکت بنز واکنشی به ادعاهای این ولاگر روس نشان خواهد داد یا خیر و در نهایت پایان این جریان پر سر و صدا چه خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 20 =


اخبار

سینما و هنر

جهان