سید عباس موسوی – سفیر جدید ایران در جمهوری آذربایجان

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۵

سمت جدید سخنگوی وزارت امور خارجه

سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه به عنوان سفیر ایران در آذربایجان منصوب شد.  به زودی جانشین وی در سمت سخنگویی نیز به طور رسمی معرفی خواهد شد. موسوی به عنوان سفیر جدید ایران در جمهوری آذربایجان جایگزین جواد جهانگیرزاده، سفیر فعلی در باکو شد و امروز به همراه سایر سفرای جدید قبل از عزیمت با رییس‌جمهور دیدار کرد.

وی در آخرین نشست خبری خود روز دوشنبه هفته گذشته در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص اینکه در فصل تابستان شاهد جابه جایی ماموریت‌های دیپلماتیک در وزارت خارجه هستیم اگر این جا به جایی‌ها قطعی شده است بفرمایید، گفت:« الان چندین سفیر جا به جا می‌شوند از جمله در آذربایجان که بنده به زودی عازم این کشور می‌شوم و جانشین بنده هم رسماً معرفی می‌شوند»

درباره سید عباس موسوی

سید عباس موسوی – سفیر جدید ایران در جمهوری آذربایجان

سید عباس موسوی که به عنوان یازدهمین سخنگوی وزارت فارغ‌التحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه روابط بین‌الملل است. پیش از این رئیس اداره دیپلماسی رسانه‌ای، دبیر اول و سرپرست کنسولگری ایران در هنگ کنگ، رایزن اقتصادی ایران در هلند، ریاست اداره سوم دیپلماسی رسانه‌ای در مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای، مدیرکلی اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای را نیز به عهده داشته است.

 

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان