سیلی نماینده مجلس – سیلی نماینده مجلس به سرباز وظیفه راهور

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۰۴

پیگیری معاونت حقوقی و بازرسی ناجا

انتشار خبر سیلی نماینده مجلس به صورت یک سرباز وظیفه راهور در فضای مجازی بسیار جنجالی شده است. ماجرا از این قرار بوده که یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی قصد ورود به خط ویژه در محدوده دروازه دولت تهران را داشته است. اما سربازی وظیفه شناس از این عمل جلوگیری کرده است. پاسخ نماینده مردم سبزوار هم یک سیلی به صورت این سرباز وظیفه بوده است!

سردار مهدی حاجیان سخنگوی ناجا، در مورد این ماجرا و بازتاب گسترده آن در فضای مجازی گفت: فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه‌ای برای حمایت از حقوق سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرده است.

سیلی نماینده مجلس به سرباز وظیفه راهور

سیلی نماینده مجلس به سرباز وظیفه راهور

پیگیری ماجرای سیلی نماینده مجلس به سرباز وظیفه

سخنگوی ناجا اضافه کرد: صیانت از حقوق پرسنل ناجا از دستورات اکید فرمانده ناجا است. باور سردار اشتری همواره بر این است که سربازان را مثل فرزندان خود بدانیم؛ و در محافظت از شخصیت، کرامت و حق و حقوقشان هیچ کوتاهی انجام ندهیم. سردار همواره بر این موضوع تأکید بسیار دارند که هرگز نباید اجازه داد به ساحت مقدس سبزپوشان خدوم ناجا در هر جایگاه و مقامی توهین و تعدی شود. این جوانان امانت هایی هستند که به ما سپرده شده اند.

سردار مهدی حاجیان همچنین اضافه کرد: چنانچه مشخص شود نماینده مجلس در این موضوع مقصر بوده است، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
28 − 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان