شرکت ویوو – حق امتیاز تولید گوشی های هوشمند کشویی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۵
شرکت ویوو - حق امتیاز تولید گوشی های هوشمند کشویی

حق امتیاز تولید گوشی جدید

خبرگزاری گیزموچاینا به تازگی خبری منتشر کرده مبنی بر اینکه شرکت ویوو امتیاز تولید گوشی های هوشمند کشویی را ثبت کرده است. به نظر می رسد این شرکت در جدیدترین اقدام خود قصد تولید گوشی های کشویی را دارد. با اینکه این شرکت به تازگی حق اختراع گوشی هایی با مکانیسم کشویی را ثت کرده، اما این اولین بار نیست که حق امتیاز برای چنین دستگاه هایی به ثبت می رسد. پیش تر شرکت هایی مثل شیائومی و آنر دستگاه هایی با مکانیسم مشابه تولید کرده اند. می توان در این رابطه به گوش های FindX اوپو، Mi Mix۳ شیائومی، Magic۲ ۳D آنر و Z۵ Pro لنووبا اشاره کرد.

شرکت ویوو - حق امتیاز تولید گوشی های هوشمند کشویی

حق امتیاز تولید گوشی های هوشمند کشویی

گوشی هوشمند کشویی

بخش متحرک در این نوع دستگاه ها بخش حامل دوربین و فلش است. با بیرون کشیدن این بخش، علاوه بر دوربین اصلی، دوربین سلفی هم نمایان می شود. البته در طراحی ارائه شده توسط ویوو یک فضای خالی در دستگاه مشاهده می شود. همچنین این طور که به نظر می رسد این گوشی هوشمند دارای ۴ دوربین پشتی است. از نظر ظاهری هم گوشه های آن خمیده خواهد بود. البته که باید منتظر ماند و دید محصول نهایی که توسط این شرکت رونمایی می شود چه ویژگی هایی از نظر ظاهری، نرم افزاری و سخت افزاری خواهد داشت.

شرکت ویوو

شرکت چینی ویوو (Vivo Smartphone) یک شرکت تولید کننده گوشی های هوشمند، لوازم جانبی گوشی های هوشمند، نرم افزار و خدمات آنلاین است. ویوو یک شرکت فناوری چند ملیتی چینی است. این شرکت در سال ۲۰۰۹ میلادی در کشور چین تاسیس گردید. در حال حاضر ویوو یکی از شرکت ها و برندهای شناخته شده در صنعت تلفن هوشمند در سطح جهان است. از نکات مثبت این شرکت چند ملیتی می توان به تولید محصولات نوآورانه که هر سال به بازار جهانی معرفی می شوند اشاره کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان