شغل های عجیب دنیا – پردرآمدترین شغل های جهان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۷

شغل های عجیب دنیا

شغل های عجیب دنیا که شاید تا کنون اسمشان هم به گوشتان نخورده است. بر خلاف خیلی از شغل های معمول در کل جهان شغل های عجیب در دنیا است که به واسطه خلاقیت و نیازی که امروزه احساس شده است. به وجود آمده است. که این شغل های جدید از مشاغل پردرآمد نیز هستند. در ادامه به معرفی مشاغل عجیب و پردرآمد دنیا می پردازیم.

شغل های عجیب با درامدی بالا

۱-حرکت دهندگان کوه یخ

این شغل به منظور جلوگیری از تصادفات کشتی ها با کوه های یخ واقع در آمریکا به وجود آمده است. که افراد با گشت ساحلی اینکار را میکنند. متوسط حقوق سالانه این کار ۲۰ هزار دلار است.

۲-موج سواری برای سگ ها

این شغل اولین بار با پخش ویدئویی در یوتیوب به شهرت رسید. و تفریحی برای حیوانات خانگی است. این کار ساعتی ۱۴ تا ۲۱ دلار درآمد دارد.

۳-برنامه‌ریز حرفه‌ای عروسی 

از دلایل گسترش این شغل این است که افراد ثروتمند و حتی افراد معمولی علاقه مند به برگزاری مراسم عروسی خود به بهترین شکل هستند. بنابراین به دنبال کسانی هستند که به طور تخصصی مراسم آن ها را مدیریت کند. درآمد این کار ۳۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار به ازای هر مراسم عروسی است.

۴-سوگواری حرفه ای

این شغل به منظور با شکوه برگزار شدن مراسم سوگواری است. شرکت هایی هستند که برای برای مراسم عزا، عزاداران حرفه ای میفرستند. درآمد این کاربرای هر دو ساعت ۷۰ دلار است.

۵-پرستار بچه پاندا 

 درآمد سالیانه این شغل  ۳۲.۵۰۰ دلار است. این کار بسیار جدی است و برای قبول شدن در مصاحبه کاری و قبول شدن در آن باید زمان بسیاری گذاشت. پرستار بچه پاندا شغلی ۳۶۵ روزه دارد.

۶-تماشاگر تلویزیون

وظیفه کسی که این شغل را دارد تماشای برنامه ها و بعد از آن تحلیل حرفه ای برنامه ها است. درآمد این کار ساعتی ۲۰ دلار است.

۷-. پری دریایی حرفه ای

آموزش شنا کردن به شکل پری دریایی وظیفه این افراد است. درآمد ها بیش از ۳۰۰ دلار در روز است.

۸- تست کننده غذای سگ ها

این شغل برای سگ هایی است که به استخدام شرکت های تولید غذای سگ در می آیند. وظیفه این سگ ها تست کردن غذاهای تولیدی این شرکت است. تا مشخص شود غذاها مورد پسند حیوانات خانگی باشد. درآمد این سگ ها سالیانه ۳۴ تا ۱۱۷ هزار دلار است.

۹- نویسنده متن کلوچه ها

کارخانه های تولید کننده کلوچه افرادی را استخدام میکنند که متن های جذاب برای داخل کلوچه ها بنویسند. درآمد شخصی که در این حوزه فعالیت می کند ۴۰ تا ۸۰ هزار دلار است.

۱۰-ایستادن در صف

امروزه که افراد پرمشغله هستند برای برخی از کارها  مثل ایستادن در صف زمان کافی ندارند و یا از حوصله آن ها خارج است. افرادی هستند که برای انجام اینکار پول میگیرند و به جای دیگری در صف می ایستند. درآمد این شغل هفته ای هزار دلار است.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان