شکایت از علی لاریجانی – توسط مجری صدا وسیما

  • توسط مدیر
  • ۱۳۹۸-۰۷-۰۸

مجری صدا و سیما از علی لاریجانی شکایت کرد

شکایت از علی لاریجانی : با توجه به گزارش سرنا، لایحه تجارت که به تازگی مورد بررسی در مجلس قرار گرفت با انتقادات فراوانی رو برو گردید. منجمله این افراد که به نقد و بررسی این موضوع پرداختند علی جندقی مجری برنامه سلام صبح بخیر بود که در کنار سایر حقوقدانان و منتقدان مسایل سیاسی اظهارات خود را بیان نموده است .

از طرفی این کار آقای مجری سبب ناراحتی رئیس مجلس، آقای لاریجانی گردیده است و در پی آن ایشان به بیاناتی در این خصوص پرداختند که سبب خشم آقای مجری گردیده و برای رفع آن به شکایت از رئیس مجلس پرداخته اند.

 

با توجه به گزارشات موجود ایشان (آقای لاریجانی) در روز ۲ مهر پیش از دستورات اصلی به صحبتی در این خصوص پرداخته اند و در پاسخ به مجری تلویزیونی فرموده اند ” حکم رانی در وضع قوانین قضایی از امور ساده و پیش پا افتاده و فکاهی نیست تا دست آویز یک مجری کم اطلاع گردد”.

این بیانات رئیس مجلس سبب خشم مجری تلویزیونی برنامه سلام صبح بخیر آقای جندقی گردیده است و ایشان برای پیگیری این مساله به شکایت از رئیس مجلس جناب آقای لاریجانی پرداخته و شکایتی با متن زیر به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه نموده است.

متن شکایت:

با سلام

اینجانب علی جندقی … از آقای علی لاریجانی رئیس محترم مجلس به علت توهین و نسبت داده کلمات ناروا شکایت دارم ایشان در روز ۲ مهر در صحن علنی مجلس با خطاب به برنامه سلام صبح بخیر مجری این برنامه را یاوه گو خطاب کرده اند .

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان