بوگاتی – خودروی جدید شرکت فرانسوی بوگاتی با طرح فضایی

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۱

معرفی خودروی مرموز و جذاب کمپانی فرانسوی

 بوگاتی به تازگی با انتشار تصویری تاریک از نمای عقبی یک خودرو  طراحی جدید خود را به نمایش گذاشته و مخاطبان خود را به حیرت آورده است. تصویر قسمت پشتی خودروی جدید بوگاتی گویای طراحی جدید این شرکت است. سال ۲۰۲۰ تا کنون برای این شرکت فرانسوی بسیار پرکار بوده است.
شرکت سازنده ابرخودروهای لوکس امسال نمونه Pur Sport اتومبیل Chiron را معرفی کرد، ساخت خودروی Divo را آغاز کرد و همچنین برخی از پروژه‌های لغو شده سال ۲۰۱۰ را ادامه داد.
اکنون با توجه به اطلاعات منتشر شده شرکت بوگاتی حداقل یک خبر شگفت‌انگیز دیگر برای طرفداران خود دارد. به تازگی این شرکت برای به شگفت درآوردن مخاطبان خود تصویری تاریک از نمای عقبی یک خودرو را به نمایش گذاشته که پیش‌بینی می‌شود یکی از مدل‌های در دست ساخت شرکت فرانسوی است.
شرکت مذکور با انتشار این تصویر در فضای مجازی نوشت: «چه می‌شد اگر….؟ با توجه به نوشته این شرکت بر زیر تصویر منتشر شده، تحلیل‌گران دنیای خودرو معتقدند اتومبیل جدید قرار است با تمامی خودروهای دیگر تولید شده توسط این شرکت تفاوت داشته باشد.

جزئیات خودروی جدید بوگاتی

 شرکت فرانسوی بوگاتی بعید است به زودی تصاویر جدیدی از این خودروی شگفت انگیز را منتشر کند. اما در عکس منتشر شده کاربران شاهد قسمتی از خودرو هستند که به نظر بخش پشتی اتومبیل است. این خودرو چراغ‌هایی با طراحی جذاب به شکل X را به نمایش می‌گذارد که همانند چراغ عقب دیگر خودروهای این شرکت نیستند.

بوگاتی – خودروی جدید شرکت فرانسوی بوگاتی با طرح فضایی

نزدیک‌ترین نمونه طراحی چراغ به این مدل در مدل Pur Sport دیده می‌شود، اما تصویر منتشر شده از خودروی جدید بوگاتی حالتی فضایی‌تر دارد. ظاهر فضایی جدید اتومبیل شرکت فرانسوی خبر از زبان طراحی متفاوت این برند لوکس را می‌دهد.
شایعات اخیر در رابطه با شرکت بوگاتی خبر از ساخت اتومبیل الکتریکی با چهار صندلی می‌دهد.
با این وجود هیچ اطلاعات دقیقی از سوی شرکت فرانسوی منتشر نشده است. مخاطبان فضای مجازی انتظار دارند شرکت بوگاتی جزئیات این اتومبیل را طی یک رویداد آنلاین در اواخر سال جاری و یا اوایل سال ۲۰۲۱ در اختیار کاربران قرار دهد.
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان