طرح فروش نقد و اقساطی محصولات سایپا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۰۶-۱۷

طرح فروش نقد و اقساطی محصولات سایپا

طرح فروش فوری و اقساطی محصولات سایپا از آغاز هفته جاری رقم خورده است.  طرح فروش فوری و اقساطی  محصولات سایپا از جمه پراید وانت، ساینا، تیبا و سراتو ۲۰۰۰ با با شرایط ویژه فروش اعلام شده است.

شرایط فروش تیبا صندوق‌دار در کارخانه و بازار

تیبا صندوق‌دار طی روزهای اخیر و از آغاز  هفته جاری قیمت نستا ارزانی داشته  و سیر نزولی را پیموده است. در این خصوص باید گفت این محصول شرکت سایپا هر ازگاهی ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست ‌می‌دهد.  اختلاف قیمت بازار و کارخانه در مورد تیبا صندوق دار آلومینیومی کمتراست و این محصول در بازار حدودا ۵ میلیون تومان گران تر به فروش می‌رسد.

تیبا صندوق‌دار رینگ آلومینیومی در بازار ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد و در کارخانه ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان عرضه می‌شود. در این طرح تنها ۵ میلیون تومان تسهیلات شامل می‌شود که برای باز پرداخت آن باید ۸۶هزار تومان کارمزد، سه فقره چک ۴ ماهه با مبلغ یک میلیون و نهصد و هشتاد و هفت هزار تومان و نرخ بهره ۲۱ درصدی و گارانتی اجباری ۹۰۰ هزار تومانی را متحمل شد.

اگر این شرایط را در نظر بگیریم خرید تیبا صندوق دار از کارخانه با توجه به قیمت کمتری که دارد مقرون به صرفه است؛ ولیکن باید به شرایط فروش و تعهدات و سابقه عملکرد شرکت سایپا در این خصوص توجه لازم نمود و طرح فروش نقد و اقساطی را با این بررسی و در نظر گرفتن شرایط دنبال کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان