عبدالعلی علی عسگری – رئیس صدا و سیما به جلسه هیات دولت دعوت نشد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۰۸
عبدالعلی علی عسگری - رئیس صدا و سیما به جلسه هیات دولت دعوت نشد

علی عسگری به جلسه هیات دولت دعوت نشد

عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما به دلیل اظهارات توهین آمیز یکی از مهمانان برنامه «زاویه» که از شبکه ۴ پخش شد، به جلسه امروز هیئت وزیران دعوت نشد.  در جلسه صبح امروز هیئت وزیران که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد ، عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما حضور نداشت.

علت غیبت عبدالعلی علی عسگری

علت این غیبت عدم ارسال دعوتنامه از سوی دفتر هیئت دولت برای علی عسگری عنوان شده است. هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی به نام «زاویه» که از شبکه چهار سیما برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد جهان بزرگی عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی که به عنوان مهمان در این برنامه حضور یافته بود، در اظهاراتی بی‌سابقه گفت:

«مسئولی که در خانه نشسته و شاید پای منقل هم باشد، جایی سر نمی‌زند و وزرایش نمی‌توانند با او تماس بگیرند، این مسئوله؟» این اظهارات توهین آمیز باعث اعتراض اعضای هیئت وزیران شد.

عبدالعلی علی عسگری - رئیس صدا و سیما به جلسه هیات دولت دعوت نشد

عبدالعلی علی عسگری – رئیس صدا و سیما به جلسه هیات دولت دعوت نشد

پس از این حواشی، علی‌عسگری رئیس سازمان صداوسیما از دولت رسما عذرخواهی کرد و گفته می‌شود مجری برنامه زاویه آقای حبیب رحیم‌پور ازغدی نیز اخراج شده است(البته بعدا تکذیب شد) ولی گویا این اقدامات کافی نبوده و از حضور رئیس سازمان صداوسیما در جلسه دولت ممانعت به عمل آمده است.

اقدام رئیس سازمان صداوسیما در اخراج مجری برنامه زاویه -در حالی که وی در آن برنامه به اظهارات میهمان واکنش نشان داده بود- با انتقادات زیادی روبرو شده است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان