عذرخواهی بوریس جانسون – نخست‌وزیر انگلیس عذرخواهی کرد

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۱۱-۱۲

ابراز تأسف بوریس جانسون

در روز‌های اخیر درپی درخواست پارلمان و مردم انگلیس برای استعفای نخست‌وزیر حالا خبر و ویدئوی عذرخواهی بوریس جانسون رسانه ای شده است. به دنبال انتشار بخشی از گزارش مربوط به تخلف دولت‌مردان انگلیس از محدودیت‌های کرونایی و به راه انداختن مهمانی، بوریس جانسون نخست‌وزیر این کشور مجبور به عذرخواهی شد.

نخست‌وزیر انگلیس پس از انتشار این گزارش در پارلمان این کشور گفت: «فقط می‌توانم بگویم متأسفم؛ متأسفم برای کار‌هایی که انجام ندادیم و متأسفم برای نحوه رسیدگی به این موضوع.» نخست‌وزیر انگلیس ادامه داد: «دولت باید از انتقاد‌هایی که در این مدت صورت گرفته درس بگیرد.»
وی همچنین قول داد اشتباهات گذشته را جبران و آن‌ها را اصلاح کند.

عذرخواهی بوریس جانسون - نخست‌وزیر انگلیس عذرخواهی کرد

عذرخواهی بوریس جانسون – نخست‌وزیر انگلیس عذرخواهی کرد

بوریس جانسون تأکید کرد: «من به مردم کشورم قول می‌دهم که همه چیز را درست می‌کنم. من می‌خوهم نشان دهم که آیا می‌توان به دولت اطمینان کرد یا خیر. من می‌گویم که می‌توان اعتماد کرد.»

ماجرای استعفای جانسون

درپی درخواست پارلمان و مردم انگلیس برای استعفای نخست‌وزیر پس از رسوایی «پارتی گیت»، بوریس جانسون اعلام کرده بود که به هیچ عنوان از سمت خود استعفا نخواهد داد.
اقدامات جانسون به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی در زمان اعلام قرنطینه سراسری در انگلیس و برگزاری مهمانی واکنش‌های زیادی را در داخل این کشور به دنبال داشته و  در پی انتشار گزارش‌های مختلف از این اقدام جانسون، محبوبیت وی در میان مردم به شدت کاهش یافته است.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان