علیرضا حیدری – زندگینامه کشتی گیر مطرح در نمایش رادیویی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۵
علیرضا حیدری - زندگینامه کشتی گیر مطرح در نمایش رادیویی

زندگینامه کشتی گیر مطرح در نمایش رادیویی

زندگینامه علیرضا حیدری ستاره سال های قبل کشتی کشور، قرار است به صورت مجموعه ای رادیویی از رادیو جوان و رادیو نمایش پخش شود. این مجموعه رادیویی با نام سکو به سفارش رادیو جوان در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است. این مجموعه در هفت قسمت به روزهای کودکی و دوران قهرمانی این ورزشکار مطرح کشور خواهد پرداخت. حیدری دو سال قبل کتابی با نام دست نیافتنی به قلم طاها صفری منتشر کرده بود که به مرور خاطرات دوران کشتی این قهرمان می پرداخت. این کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همان سال هم با استقبال خوبی رو به رو شده بود. این مجموعه رادیویی هم بر پایه همین کتاب ساخته شده است.

علیرضا حیدری - زندگینامه کشتی گیر مطرح در نمایش رادیویی

علیرضا حیدری – زندگینامه کشتی گیر مطرح در نمایش رادیویی

 سریال رادیویی سکو

تهیه کننده این مجموعه در رابطه با سریال رادیویی سکو گفت: این کار فضاسازی بسیار زیادی داشت. تلاش بسیاری شد تا از فضاسازی مناسب برای صحنه ها استفاده شود. از مشکلات ساخت این مجموعه انتخاب موسیقی بود. چون انتخابها برای موسیقی مربوط به ورزش کشتی بسیار محدود است. تلاش کردیم تا موسیقی هایی انتخاب کنیم که شایسته این قهرمان نام آور کشور باشد. اشرف‌السادات اشرف‌نژاد در ادامه افزود: این سریال از جمله کارهایی بود که زمان زیادی صرف آن کردم و بسیار امیدوارم که مورد توجه شنوندگان قرار بگیرد.

صداپیشگان

صداپیشگی دوران کودکی علیرضا حیدری را راضیه مومیوند به عهده دارد. مجتبی طباطبایی بزرگسالی این کشتی گیر را خواهد گفت. شمسی صادقی نیز در این مجموعه به عنوان مادر قهرمان کشتی کشور حضور خواهد داشت.

این مجموعه رادیویی به کارگردانی مینو جبارزاده، تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از روز شنبه چهارم مرداد ماه، ساعت ۲:۳۰ دقیقه بامداد از رادیو جوان پخش شد. مجموعه سکو ساعت ۸:۴۵ دقیقه به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان