علیرضا دبیر – بدون برگزاری مسابقات لیگ، در المپیک مدالی نمی گیریم

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۸
علیرضا دبیر - بدون برگزاری مسابقات، در المپیک مدالی نمی گیریم

لزوم برگزاری مسابقات لیگ از نظر رییس فدراسیون

علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی کشور، در مورد شروع مسابقات لیگ کشتی بسیار اصرار دارد. او گفت: اگر شرایط همینطور پیش برود، در المپیک هیچ مدالی کسب نخواهیم کرد. مدتی قبل در جلسه ای که با وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشتیم درباره بازگشایی لیگ و شروع مجدد تمرینات کشتی گیران صحبت کردیم. امیدواریم در جلسات آتی این مسئله را حل کنیم تا با رعایت موارد بهداشتی بتوان این مسابقات را برگزار نمود. در این جلسه از زحمات این عزیزان و کادر درمانی کشورمان نیز نهایت تشکر را داشتیم که این روزها با تمام توان برای خدمت به مردم در تلاش هستند.

علیرضا دبیر - بدون برگزاری مسابقات، در المپیک مدالی نمی گیریم

علیرضا دبیر – بدون برگزاری مسابقات، در المپیک مدالی نمی گیریم

علیرضا دبیر: فوتبال با کشتی چه فرقی دارد؟

رییس فدراسیون کشتی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر ۸ ماه است که کشتی گیران ما روی تشک نرفته اند. البته در کشورهای دیگر چنین شرایطی نیست و رقیبان در حال تمرین و آماده سازی هستند. با این اوضاع بسیار زیاد از رقبا عقب خواهیم ماند. کشتی چه فرقی با فوتبال دارد که لیگ آن‌ها برگزار شد اما ما نمی توانیم اینکار را انجام دهیم. در مورد این مسئله تا جاییکه ممکن است جدی هستیم و نیاز است تا با مسئولین و وزیر محترم بهداشت جلسات بیشتری داشته باشیم تا هر چه سریعتر این مشکل رفع شود. این تاخیر به ضرر کشتی کشور است.

در انتظار شروع لیگ

پرویز هادی ملی پوش تیم کشتی آزاد هم در مورد شروع مسابقات لیگ گفته است: بسیار امید داریم که لیگ زودتر راه بیفتد. منبع درآمد ما کشتی است. همه هزینه های ما از طریق این ورزش تامین می شود. اگر لیگ شروع شود دوباره کشتی کشور استارت می خورد. از مسئولین تقاضا دارم به صورت جدی تر به فکر این ورزش باشند. لیگ فوتبال خیلی راحت راه اندازی شد چرا برای لیگ کشتی انقدر معطل می کنند؟ از همه تست کرونا بگیرند و مسابقات را برگزار کنند. با رعایت دستورالعمل ها لیگ را راه اندازی کنند.

چندی پیش و به دلیل مبتلا شدن حسین نوری به کووید ۱۹، در جامعه کشتی نگرانی زیادی برای شروع مسابقات لیگ وجود داشت. باید منتظر ماند و دید تصمیم نهایی ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزارت بهداشت و فدراسیون کشتی چه خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان