عودت وجه توسط همراه اول

  • توسط مدیر
  • ۱۳۹۸-۰۴-۲۰

خبرهای فراوانی در مورد این مساله که شرکت همراه اول هزینه بالایی از کاربران خود دریافت نموده و یا اشتباهی در سامانه این شرکت رخ داده و یا .. بین مشترکین این شرکت پیچیده بود که سبب انتقادات فراوانی از این شرکت و ارائه خدمات این شرکت گردید.

پس از آن با توجه به اعلام برخی مشترکین همراه اول مبنی بر اخذ مبلغ بیشتر از آنها توسط این شرکت خبرهایی به گوش می رسید که کاربران از این شرکت شکایت نموده اند و این شرکت محکوم به پرداخت وجوه دریافتی گردیده است.

 

اخیرا در شبکه های مجازی پیامی مبنی بر اینکه با وارد کردن کد *۱۰*۱۱۷# مبلغ مازاد به حساب کاربر بر میگردد پخش گردید که با واکنش شرکت همراه اول روبرو شد و این شرکت طبق پیامی بر روی سایت خود اعلام کرد که این کد اصلا ارتباطی به مساله مورد نظر ندارد و این کد صرفا به منظور دیگری ارائه گردیده است و با این کد میتوان سقف میان دوره را افزایش داد و این مساله را تکذیب نمود.

همراه اول

همراه اول

در انتها کماکان مساله پرداخت مازاد و شکایت و عودت وجه از جانب این شرکت در ابهامی باقی ماند و این شرکت به رد موضوع اصلی که شکایت گروهی و محکوم شدن این شرکت بود نپرداخت و این مساله کماکان جای سوال دارد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان