غرامت سنگین – ویلموتس جشن به پا کرد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۰۲

سود رویایی

غرامت سنگین که باید به ویلموتس پرداخت می شد،از طریق یک شرکت دولتی تامین شد.این شرکت دولتی مبلغ دو میلیون یورو به فدراسیون فوتبال قرض داده است.این پول به صورت نقد و در ترکیه به این مرد بلژیکی پرداخت شده است.تصور کنید سودی دو میلیون یورویی روی یک قرارداد چه حسی می تواند داشته باشد!ویلموتس زمانی که این پول را دیده،بسیار ذوق زده بوده است.

غرامت سنگین – ویلموتس جشن به پا کرد

غرامت سنگین – ویلموتس جشن به پا کرد

سلفی با دو میلیون یورو

یکی از افراد نزدیک به فدراسیون فوتبال که در محل حاضر بوده روایت می کند که:زمانی که ویلموتس پول را دید به حدی دستپاچه شده بود که حرکات عجیبی انجام می داد.سرش را روی میز گذاشت، گوشی تلفنش را درآورد و با پول ها عکس سلفی گرفت!قطعا او هنوز هم باورش نمی شود که چنین سودی در ایام بیکاری و افول خود کسب کرده باشد.تنها بخش کمی از این مبلغ متعلق به دستیاران اوست و باقی همه یکراست به جیب خود او سرازیر خواهد شد.ایران برای او تبدیل به کشور رویاها شد.

داستان ادامه دار این غرامت سنگین

البته اگر از این ماجرا ناراحت شده اید باید بگوییم که این داستان ادامه دار خواهد بود.چرا که ویلموتس راه دریافت غرامت را به خوبی می داند.او حالا از فدراسیون ایران شکایت کرده و خواهان یکسال غرامت است.پول های ایرانی حسابی به مذاق ویلموتس خوش آمده است.حالا او دو موضوع مطرح کرده که احتمال پیروزیش را زیاد می کند. اول اینکه  ایران غیرقانونی بند فسخ را در قرارداد اصلی گنجانده در حالی که در پیش‌نویس نبوده و دوم فسخ قرارداد در شرایط اضطراری بوده بنابراین شامل آن بند سه ماهه نمی‌شود.

ویلموتس غرامت بگیر

در صورتی که ویلموتس به کمک همسر وکیلش موفق شود این دلایل را در فیفا به اثبات برساند، ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو بابت تنها ۶ ماه حضور در قامت سرمربی که البته  ۵ ماه آن را در خانه‌ به سر برده است،دریافت خواهد کرد.جا دارد یکبار دیگر بابت پیدا کردن این غرامت بگیر حرفه ای و عقد چنین قراردادی با او به فدراسیون فوتبال تبریک بگوییم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان