فرار از زندان – فصل ششم سریال محبوب فرار از زندان در راه است

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۵
فصل ششم سریال محبوب فرار از زندان در راه است

سریال پر مخاطب فاکس نیوز

دو سال از پخش آخرین قسمت از سریال پرطرفدار فرار از زندان گذشته است. شبکه فاکس نیوز اعلام کرده علاقمندان به این مجموعه بی صبرانه منتظر خبر ادامه این داستان هستند. این سریال پرطرفدار در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ از شبکه فاکس نیوز پخش شد. استقبال فراوان مخاطبان باعث ساخت فصل پنجم این مجموعه در سال ۲۰۱۷ شد. حالا زمزمه هایی از ساخت فصل ششم در راه است.

فصل ششم سریال محبوب فرار از زندان در راه است

فصل ششم سریال محبوب فرار از زندان در راه است

زمزمه های ساخت سری جدید فرار از زندان

دسامبر سال ۲۰۱۷ بود که بازیگر نقش لینکلن (دامینیک پرسل) اعلام کرد فصل ششم در حال تولید است. شبکه فاکس نیوز هم در ژانویه سال بعد این خبر را تایید کرد. اما تابستان ۲۰۱۹ نویسندگان این مجموعه اعلام کردند این داستان ادامه ای نخواهد داشت. حالا و برای چندمین بار بازیگران این مجموعه در شبکه های اجتماعی اخباری از ساخت دنباله این سریال به اشتراک گذاشته اند.

پست های بازیگران

بیشترین اخبار را دامینیک پرسل در ابن رابطه در فضای مجازی منتشر می کند. او سال ۲۰۱۹ عکسی از شخصیت لینکلن منتشر کرد و هشتگ فرار از زندان ۶ را زیر آن به کار برد. با پست هایی که اخیرا منتشر کرده است هم بسیاری را بر آن داشته تا تصور کنند فصل ششم این سریال در حال تولید است.

سارا وین کالیز بازیگر نقش دکتر سارا در سریال هم اخیرا پستی منتشر کرد که در آن شخصیت سارا نوزادی را در آغوش دارد و در کنار مایکل است. بسیاری از کاربران این تصویر را  به عنوان بخشی از ادامه سیر داستان می دانند.

سریال بسیار محبوب فرار از زندان یک درام آمریکایی است که کارگردانی آن به عهده پل شیورینگ بوده است. این مجموعه در پنج فصل و در فاصله سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۷ از شبکه فاکس نیوز پخش شد.

این سریال داستان دو برادر را روایت می کند. یکی به ناحق در زندان است. برادر دیگر برای نجات او با نقشه ای استادانه وارد عمل می شود و …

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
22 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان