فیلمبرداری در فضا – با تام کروز در ماموریت غیر ممکن این بار خارج از جو زمین

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۰۴
فیلمبرداری در فضا - با تام کروز در ماموریت غیر ممکن این بار خارج از جو زمین

ماموریت غیر ممکن این بار خارج از جو زمین

جای فیلمبرداری در فضا در میان کارهای هیجان برانگیز و جاه طلبانه تام کروز خالی بود؛ حالا این بازیگر برای بازی در فیلمی تاریخ ساز به فاصله ۴۵۰ کیلومتری زمین و ایستگاه فضایی بین المللی خواهد رفت. این برای اولین بار در تاریخ سینما است که ساخت یک فیلم در خارج از جو زمین انجام خواهد گرفت. کمپانی فیلمسازی یونیورسال پیکچرز در حال حاضر در حال مذاکره برای انجام این پروژه بلند پروازانه است.

فیلمبرداری در فضا - با تام کروز در ماموریت غیر ممکن این بار خارج از جو زمین

فیلمبرداری در فضا – با تام کروز در ماموریت غیر ممکن این بار خارج از جو زمین

تام کروز در تدارک فیلمبرداری در فضا

برای انجام این پروژه عظیم شرکت فضایی SpaceX با مدیریت ایلان ماسک و سازمان فضایی ایالات متحده (ناسا) نیز همکاری خواهند داشت. کارگردان این فیلم همکار سابق تام کروز، دوگ لیمان خواهد بود. البته که هزینه ساخت چنین فیلمی بسیار سنگین است. طبق تخمین ها در خوش بینانه ترین حالت ممکن حداقل ۲۰۰ میلیون دلار صرف ساخت این پروژه عظیم سینمایی خواهد شد. دستمزد تام کروز برای بازی در این فیلم رقمی بین ۳۰ تا ۶۰ میلیون دلار عنوان شده است. لازم به ذکر است تام کروز در این فیلم هم به عنوان بازیگر و هم به عنوان تهیه کننده حضور خواهد داشت. البته میزان دستمزد این بازیگر هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

پروژه های پولساز

هرچند در نگاه اول هزینه های سنگین این پروژه به چشم می آید؛ اما چنین پروژه هایی به شدت هم پولساز هستند. سفر یک ماه قبل دو فضانورد با فضاپیمای دراگون شرکت اسپایس ایکس را به خاطر بیاورید. عده بسیار زیادی از مردم سراسر جهان به تماشای این سفر فضایی نشسته بودند. حالا تصور کنید تام کروز مشهور و محبوب در یک فضاپیما باشد و به سوی ایستگاه فضایی برود. چنین رویدادی تعداد بینندگانی بسیار بیش از آنچه یک ماه قبل رخ داد را به خود جلب خواهد نمود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 20 =


اخبار

سینما و هنر

جهان