فیلم «دیدن این فیلم جرم است» – آیا به این فیلم مجوز تعلق می گیرد؟

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۲

 «دیدن این فیلم جرم است» در چه وضعیتیست

فیلم «دیدن این فیلم جرم است» به تهیه کنندگی محمد رضا شفاه در وضعیت انتظار برای اعلام سازمان سینمایی به سر می برد. محمد رضا شفاه درباره ی این که این فیلم سینمایی در حال حاضر در کدام مرحله به سر می برد گفته است : « هم چنان منتظر اعلام موضع سازمان سینمایی هستیم و این اصرار مسئولان بر عدم تعیین تکلیف فیلم ما را هم متعجب کرده است. عجیب است که حتی سخنگوی قوه قضائیه هم درباره تعیین تکلیف این فیلم به مسئولان سازمان سینمایی تذکر داده ولی دوستان همچنان به وظیفه ی قانونی خود عمل نمی‌ کنند.».

وی در ادامه افزود:

ما با استاندارد دوگانه‌ ای از سوی سازمان سینمایی طرف هستیم که درباره برخی فیلم‌ ها به درستی تلاش می‌ شود و مشکلاتشان حل می شود، ولی درباره فیلم ما که کلیه مراحل قانونی را طی کرده می‌ بینیم که شخص آقای انتظامی حاضر به تعیین تکلیف نیست و حدود یک سال است که فیلم ما را بلاتکلیف گذاشته‌ اند.متاسفانه دوستان به راحتی به ما دروغ می‌ گویند. مسئولان به ما گفتند که فیلم در شورای نمایش دیده نشده، در حالی که فیلم در شورا بررسی شده و با موافقت هر ۷ نفر حاضر در جلسه روبرو شده است.  پیش از این هم دوستان قول داده بودند که هر فیلمی که در جشنواره فجر نمایش داده شود برای اکران عمومی مشکلی نخواهد داشت که این موضوع هم درباره فیلم ما صادق نیست.

خلف وعده وزارت ارشاد

محمد رضا شفاه افزود: «حتی وقتی ما در حال تلاش برای اکران نوروزی فیلم بودیم، دوستان ارشاد به ما گفتند شما از اکران نوروز انصراف دهید، ما هم برای هر زمانی که شما بخواهید اجازه اکران می‌دهیم، ما هم به وعده دوستان اعتماد کردیم و از اکران نوروزی انصراف دادیم ولی دوستان باز هم به راحتی خلف وعده کردند. واقعا این حجم از خلاف واقع گویی اتفاق زشتی است».

عوامل فیلم «دیدن این فیلم جرم است»

این فیلم با نویسندگی و کارگردانی رضا زهتابچیان و بازیگرانی همچون: مهدی زمین پرداز، امیر آقایی، لیندا کیانی، حسین پاکدل، حمیدرضا پگاه، محمود پاک نیت، احسان امانی، حمید ابراهیمی، حسن زارعی، محمدرضا مالکی، مهران هادی، سعید دشتی، احسان شیخی، عدنان فراهانی، مهدی سجادیان، فرشاد میرزایی، سامان غنائمی و ایمان عبادیان می باشد. موسیقی این فیلم ساخته ی امید روشن بین و فیلم برداری آن بر عهده روزبه رایگا بوده است.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان