فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» – فیلم حمید نعمت الله به جشنواره فجر رسید

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۰-۰۵

فیلم سینمایی قاتل و وحشی در جشنواره فیلم فجر

فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» بالاخره توانست به سی و هشتمین جشنواره ی ملی فیلم فجر برسد. روز گذشته برخی از عوامل این فیلم در صفحاتشان اعلام کردند که فیلم برداری این پروژه به پایان رسید. گویا تدوین این فیلم هم زمان با فیلم برداری آن توسط هایده صفی یاری انجام شده است و به همین دلیل فیلم سینمایی ساخته ی حمید نعمت الله برای جشنواره ی فیلم فجر آماده خواهد شد.

عوامل ساخت پروژه قاتل و وحشی

این فیلم محصول سال ۱۳۹۸ است. معصومه بیات و حمید نعمت الله نویسندگی این فیلمنامه را انجام داده اند و تهیه کنندگی و کارگردانی آن بر عهده ی حمید نعمت الله بوده است. فیلمبرداری این پروژه را سعید براتی انجام داده و موسیقی فیلم بر عهده آرمان موسی پور بوده است. بازیگران این پروژه لیلا حاتمی، امین حیایی، ستاره اسکندری، و شهرام حقیقت دوست هستند.

حمید نعمت الله

نعمت الله از نویسندگان و کارگردانان ایرانی است که با ایرج قادری و مسعود کیمیایی فعالیت های سینمایی خود را شروع کرده بود. وی برادر سعید نعمت الله فیلمنامه نویس تلوزیون و سینماست. حمید نعمت الله در هفته نامه سینما  و گزارش فیلم و ماهنامه ی فیلم سینما و در شورای سردبیری ماهنامه ی ادبی پروین نیز حضور و فعالیت داشته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 18 =


اخبار

سینما و هنر

جهان