فینال مجازی – حسن یزدانی فینالیست مجازی اتحادیه جهانی کشتی شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۵

مسابقات مجازی اتحادیه جهانی کشتی

صفحه اینستاگرام اتحادیه جهانی کشتی (فیلا) در روزهای اخیر اقدام به برگزاری نظرسنجی جالب نموده است که حالا به مرحله پایانی رسیده است. فینال مجازی که یک سر آن حسن یزدانی ملی پوش موفق کشورمان است. روابط عمومی فدراسیون کشتی اعلام کرده است، صفحه اینستاگرام فیلا در روزهای گذشته عکس های دو نفره ای از کشتی گیران و قهرمانان شاخص جهان را پست می کرد تا مخاطبان به آنان رای دهند. این نظرسنجی در واقع برای سنجش میزان محبوبیت کشتی گیران برگزار شده است.

فینال مجازی - حسن یزدانی فینالیست مجازی اتحادیه جهانی کشتی شد

فینال مجازی – حسن یزدانی فینالیست مجازی اتحادیه جهانی کشتی شد

حسن یزدانی در فینال مجازی فیلا

به نظر می رسد هر رقابتی که یزدانی در آن حضور داشته باشد باید با قهرمانی او همراه باشد. حالا این بار علاقمندان به کشتی این قهرمان نامدار ایرانی را به مرحله پایانی رسانده اند. در نیمه نهایی قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک از کشورمان با دارنده مدال طلای جهان و المپیک عبدالرشید سعدالله‌یف رقابت کرد. یزدانی این مرحله را با کسب تعداد رای بیشتر پشت سر گذاشت و فینالیست شد.

در رقابت پایانی یزدانی باید با آزادکار مشهور و مطرح آذربایجانی حاجی علی‌اف رقابت خواهد کرد. می توانید برای دادن رای به حسن یزدانی به صفحه اینستاگرام فدراسیون جهانی کشتی مراجعه کنید. به بخش استوری وارد شده و کشتی گیر دوست داشتنی و افتخار آفرین کشورمان رای دهید.

برترین های تاریخ کشتی ایران

چندی قبل هم فدراسیون جهانی در یک نظر سنجی در صفحه رسمی خود پنج کشتی گیر برتر تاریخ ایران را انتخاب کرده بود. البته این نظر سنجی برای کشتی گیرانی بود که در المپیک موفق به کسب مدال شده باشند. در آن مورد هم یزدانی بین برترین های تاریخ کشتی قرار گرفته بود. یزدانی پس از جهان پهلوان تختی، حمید سوریان، عبدااله موحد و رسول خادم در مقام پنجم قرار گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان