قتل توسط قهرمان – بوکسور قهرمان کشور یک جوان را به قتل رساند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۸-۰۶

قتل یک جوان در رباط کریم

روز گذشته در شهرستان رباط کریم یک فقره قتل توسط قهرمان بوکس این شهرستان اتفاق افتاده است. این بوکسور تا کنون پنج بار قهرمان کشور شده است و یک بار هم موفق به کسب مدال آسیایی شده است. متاسفانه فرد مضروب به دلیل شدت جراحات وارده به وسیله چاقو پیش از رسیدن به بیمارستان از دنیا رفت. این ضربات به ریه و قفسه سینه وارد شده بوده است. طبق گزارشات این بوکسور جوان پس از ارتکاب به جرم از محل حادثه متواری شده است.

قتل توسط قهرمان - بوکسور قهرمان کشور یک جوان را به قتل رساند

قتل توسط قهرمان – بوکسور قهرمان کشور یک جوان را به قتل رساند

قتل توسط قهرمان بوکس

این حادثه خونین در شهرستان رباط کریم و در انتهای خیابان شهید ملکی به وقوع پیوست. شاهدین اظهار کرده اند در پی وارد آمدن ضربات چاقو به فرد مضروب آسفالت کف خیابان خون آلود و رنگین شده بود.

در پی دستور شناسایی و دستگیری عامل این جنایت هولناک توسط مقام قضایی، کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی رباط‌کریم تلاش خود را برای دستگیری قاتل آغاز کرده اند. این بوکسور ۲۴ ساله که مدال نقره مسابقات جاده ابریشم را نیز در لیست افتخارات خود دارد، روز گذشته با وارد آوردن ضربات متعدد چاقو یک جوان ۲۵ ساله را مورد حمله قرار داده است.

نگرانی مربی

مربی این ورزشکار جوان نیز این خبر تاسف بار را تایید کرده و در مصاحبه ای با خبرنگاران اضافه کرده است که این حادثه غم انگیز و البته ترسناک روز گذشته رخ داده و طی آن جوانی ۲۵ ساله جان خود را از دست داده است. عیسی گل محمدی همچنین گفته که از بروز این حادثه بسیار نارحت و متاسف است و همچنین برای جوانان در هنگام عصبانیت و بروز ناملایمت ها بسیار هم نگران می شود.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان