قتل نانوا به علت پرتاب آب دهان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۲۶

قتل نانوا به علت پرتاب آب دهان

قتل نانوا به علت پرتاب آب دهان ، در میدان هدایت  ، دیروز مصادف با بیست و پنجم شهریور در ساعت ده صبح اتفاق افتاد.به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ خبر درگیری خونینی در ده صبح به کلانتری ۱۲۴ قلهک گزارش شد.

اصابت چاقو

بعد از اعزام تیمی  از افراد کلانتری به محل ، مشخص شد جوانی ۲۴ ساله از ناحیه قلب مورد اصابت چاقو قرار گرفته است. و او را در حالی که به صورت درازکش در مقابل یک سوپرمارکت بود روانه بیمارستان کردند.

برادر مقتول

در حالی که تیم اعزامی کلانتری در حال تحقیق و بازپرسی از شاهدان و برخی از افراد محل بودند با شنیدن خبر فوت مصدوم سریعاً موضوع  را به بازپرس کشیک پایتخت نیز اطلاع دادند.

علت درگیری

برادر مقتول چنین اظهار کرد که در یک پیک موتوری کار می کند . همچنین اظهار داشت قاتل نیز که یک پیک موتوری بوده با یکدیگر دعوا کردند و قاتل بر روی صورت ایشان آب دهانش را پرتاب کرد.

کمک برادر

برادر مقتول بیان کرد زمانی که با آن شخص درگیر شدم از برادرم که یک نانوا است و در همین حوالی کار می کند درخواست کمک کردم . برادرم بلافاصله خودش را برای کمک به من به محل حادثه رساند . در زمان درگیری برادرم با قاتل ، قاتل چاقویی را به قلب برادرم فرو کرد.

رئیس کلانتری ۱۲۴

سرهنگ محمد قدیمی؛ رئیس کلانتری ۱۲۴ قلهک با اعلام این خبر گفت: علت اولیه این حادثه ، پرتاب آب دهان توسط ضارب بر روی صورت برادر مقتول بوده  است و به این شکل ، درگیری شدت یافته و منجر به  دخالت برادر یکی از  طرفین دعوا شده و در نهایت  منجر به قتل  شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 30 =


اخبار

سینما و هنر

جهان