قطعی اینترنت با تصویب شورای امنیت –  برخورد جدی با شایعه پراکنان

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

قطعی اینترنت با تصویب شورای امنیت

قطعی اینترنت همچنان ادامه دارد و یکی از مسولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد: قطعی اینترنت در روزهای اخیر با تصویب و دستور شورای امنیت کشور انجام شده است.

این مسول بیان کرد که با ابلاغیه ای به دبیرخانه شورای امنیت کشور ، اپراتورها از شب گذشته به مدت ۲۴ ساعت اینترنت را به صورت سراسری قطع کرده است.

مسول مطلع خبر داد که از سوی وزارتخانه پیگیری های فراوانی انجام شده است. تا رایزنی انجام شود تا مجوزهای لازم برای برقراری اینترنت و ابلاغ به اپراتورهای تلفت صادر گردد.

اقدام جدی با شایعه پراکنان

بعد از گرانی بنزین اقراد سودجو در پی سواستفاده و شایعه پراکنی و بزگ نمایی رویدادها در فضای مجازی می پردازند. با توجه به این رئیس مرکز فوریت های امنیتی، اطلاعات و اخبار وزارت کشور بیان کرد: این افراد اقدم به پخش کلیپ های سیاسی  و ضد مردمی می کنند. که این کار باعث می شود جامعه به سمت بی اعتمادی و نا امنی برود.

ایشان افزود: مطابق با قانون مجازات اسلامی با افرادی که در فضای مجازی و اجتماعی اقدام به شایعه پراکنی میکنند. مجازات خواهند شد و باید پاسخگو باشند.

امید است مسئولین مشکل را حل کنند چرا که بسیاری از کسب و کارهای سطح کشور وابسطه به اینترنت بوده و در صورت ادامه قطع بودن برای بسیاری دردسر ساز می باشد.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان