قوی هیکل ترین های جهان – ۱۰ ورزشکار برتر تاریخ از لحاظ جثه

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۸-۱۰-۱۰
قوی هیکل ترین های جهان - 10 ورزشکار برتر تاریخ از لحاظ جثه

قوی هیکل ترین های جهان – در این نوشته می خواهیم قوی هیکل ترین های جهان را بشناسیم.

اینکه ورزشکاران به نسبت افراد عادی اندام ورزیده تر و درشت تری داشته باشند امری طبیعی است.حالا می خواهیم ده ورزشکاری را بشناسیم که از سایر ورزشکاران قوی هیکل تر هستند.افرادی که فیزیکی حتی فراتر از رشته ورزشی خود دارند. آشنایی با برترین های جهان در این زمینه قطعا جذاب خواهد بود.

ده ورزشکار برتر تاریخ از لحاظ جثه

۱- ولادیمیر کلیچکو (بوکس):در دنیای بوکس داشتن رقیبی با قد نزدیک به ۱۹۵ سانتیمتر به نظر ترسناک می رسد.کلیچکو بوکسور اوکراینی برای سالها نفر اول رشته خود بود.او از قوی هیکل ترین ورزشکاران فعال در تاریخ بوکس است.

۲-یان راوچ (بیسبال): ورزشکاران رشته ورزشی بیسبال ورزشکاران قوی هیکلی نیستند.اما یان راوج از ایالت متحده برای مدت ۱۱ سال،بلندقدترین بازیکن این رشته در تاریخ بیسبال ایالات متحده بود.

۳- لوگان آندروسک (بیسبال):۱۰۴ کیلوگرم وزن و بیش از ۲ متر قد، از آندروسک فردی قوی هیکل در میان سایر رقبایش ساخته بود.قدرت پرتاب های فردی با این جثه همواره برای حریف دردسر بوده است.

۴- آکیبونو تارو (کشتی سومو):تارو سابقا یک کشتی گیر سومو بود اما بعدها او در رینگ کشتی کچ به مبارزه پرداخت.وی با وزن ۲۵۰ کیلوگرم و قد ۲ و متر و ۳ سانتی متری یکی از قوی هیکل ترین ورزشکاران تاریخ است.

۵- ماریوژ واچ (بوکس):۲ متر قد و بیش از ۱۱۳ کیلوگرم وزن ویژگی های یکی از قوی هیکل ترین بوکسورهای تاریخ است.هرچند این هیکل درشت و برجسته نیز کمکی به این بوکسور لهستانی برای پیروزی بر کلیچکوی افسانه ای نکرد.

۶- رونی کلمن(پرورش اندام):نوبتی هم باشد نوبت برنده۷ دوره از مسابقات مسترالمپیا رونی کلمن است.رونی با قد۱۸۰ سانتیمتر و وزن ۱۳۵ کیلوگرمی غول دنیای پرورش اندام است.

۷- کامرون لو ( بیسبال)

۸- روی هیبرت (بسکتبال)

۹- جو فینلی (هاکی روی یخ)

۱۰- اندی فوردهام (دارت):حضور فرد قوی جثه ای در این ورزش بسیار جالب است.اندی فوردهام با ۱۹۳ سانتیمتر قد و وزن ۲۰۲ کیلوگرم یکی از برترین دارت اندازهای تاریخ بوده است.

قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه

  1. از نظر من کشتی گیر های آزاد کار و فرنگی کار قوی ترین و بلند قامت ترین ورزشکاران هستند و کسی که کُشتی میره باید بدنی قوی و درشت،قدی بلند وضریب هوشی بالا ایی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
10 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان