لغو محرومیت – محرومیت منچسترسیتی به صورت رسمی لغو شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۳
لغو محرومیت - محرومیت منچسترسیتی به صورت رسمی لغو شد

شادی در اردوی تیم منچسترسیتی

لغو محرومیت دو ساله تیم منچسترسیتی هواداران این تیم را بسیار خوشحال کرده است. این خبر باعث شده بود شایعه های زیادی منتشر شود مبنی بر اینکه گواردیولا از این تیم جدا خواهد شد. حالا با لغو شدن این محرومیت دو ساله دیگر هواداران نگران جدایی این مربی نامدار از تیم محبوبشان نیستند.

لغو محرومیت - محرومیت منچسترسیتی به صورت رسمی لغو شد

لغو محرومیت – محرومیت منچسترسیتی به صورت رسمی لغو شد

فرجام خواهی و لغو محرومیت

پس از اینکه دفاعیات این باشگاه در دادگاه حکمیت ورزشی (CAS) بررسی شد، این دادگاه محرومیت دو ساله این باشگاه را ملغی کرد. بنابراین باشگاه پرهوادار منچسترسیتی در فصل آینده یکی از نمایندگاه لیگ جزیره در لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود.

بیست و پنجم بهمن ماه گذشته بود که حکم این باشگاه اعلام شد. اعلام شد این باشگاه در دو فصل آینده حق حضور در لیگ قهرمانان اروپا را ندارد. افشای اسناد مالی بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ این باشگاه را دچار بحرانی جدی کرد. باشگاه منچسترسیتی به دلیل عدم رعایت فیرپلی مالی یوفا و سندسازی های مالی متحمل چنین حکمی شد. همچنین جریمه نقدی ۳۰ میلیون یورویی نیز برای من سیتی در نظر گرفته شده بود؛ که این جریمه با لغو محرومیت تیم فوتبال به ۱۰ میلیون یورو کاهش پیدا کرده است.

وکیل کاربلد

پس از اعلام حکم سنگین دادگاه، باشگاه انگلیسی اعلام کرد دست از تلاش نخواهد کشید. گواردیولا، سرمربی سیتی نیز اعلام کرده بود که باشگاه درخواست تجدید نظرش را به دادگاه تسلیم کرده است. او گفته بود باور دارد که این رای لغو خواهد شد. باشگاه منچسترسیتی برای دفاع از خود در دادگاه با یک وکیل کارکشته قرارداد بست. این وکیل سابقه کاری بسیار درخشانی دارد و یکی از وکلای ارشد بریتانیا است. البته هزینه ای که باشگاه انگلیسی برای استخدام چنین وکیل مجربی کرد، بی ثمر نماند. در نهایت او موفق شد تا باشگاهی بزرگ، با سابقه و بسیار پرطرفدار را از دردسری عظیم نجات دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 9 =


اخبار

سینما و هنر

جهان