لوازم خانگی – تاثیر قیمت بنزین بر لوازم منزل

  • توسط لطفی
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۷
  • ۴۱ بازدید

آیا افزایش قیمت بنزین بر قیمت لوازم خانگی تاثیر خواهد داشت؟

لوازم خانگی افزایش قیمت نخواهد داشت. رئیس اتحادیه لوازم خانگی داران همدان عنوان کرد: افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری بر نرخ این لوازم نخواهد داشت و به زودی جشنواره فروش ویژه را به همراه تخفیف های بسیار خوب برگزار خواهیم کرد.

امیر خانجانی گفت: این روزها بازار لوازم خانگی تقریبا راکد است و از این رو فعالان این صنف هیچ تمایلی به افزایش قیمت کالاهای خود ندارند زیرا با افزایش قیمت لوازم توانایی مردم برای خرید کمتر شده و رکود بیشتری بر بازار حکمفرما خواهد شد.

وی در ادامه افزود: تولیدکنندگان این صنف این روزها به دنبال کاهش قیمت کالاهای خود هستند تا مردم بتوانند خرید کنند و بازار از این رکود خارج شود.

خانجانی بیان کرد: حمل و نقل لوازم خانگی توسط ماشین های گازوئیلی صورت می گیرد. به دلیل اینکه قیمت گازوئیل همچنان ثابت بوده و هیچ تغییری در آن اعمال نشده است، قیمت این بخش نیز ثابت باقی خواهد ماند و افزایش قیمت بنزین تاثیری در قیمت آن نخواهد داشت.

مردم در خرید لوازم خانگی دقت کنند

امیر خانجانی همدان اظهار کرد: لوازم منزل به مقدار زیادی در بازار و نیز انبارها یافت می شود. از این رو توصیه می شود که مردم برای خرید لوازم مورد نظر خود عجله نکرده و در خرید خود دقت به خرج دهند.

وی در انتها گفت: به زودی جشنواره لوازم مربوط به منازل به همراه تخفیف برگزار خواهد شد و مردم می توانند مایحتاج خود را با قیمت پایین تری خریداری کنند.

ممکن است برخی سودجویان از افزایش قیمت بنزین سوء استفاده کرده و قیمت اجناس خود را افزایش دهند. اما هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر افزایش قیمت کالاها گرفته نشده است و تولید کنندگان این صنف هیچ فکری مبنی بر افزایش قیمت کالای خود ندارند. پس بهتر است مردم هنگام خرید خود دقت کنند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان