لیگ برتر فوتبال – افشین پیروانی: آقایان بیش از حد و جایگاهشان صحبت می کنند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۷

زبان تهدید هرگز زیبا نیست

این روزها داستان از سر گیری مسابقات لیگ برتر فوتبال بسیار داغ و جنجالی شده است. برخی باشگاه ها اصرار به برگزاری مسابقات دارند. برخی دیگر اکیدا با این موضوع مخالفت می کنند. افشین پیروانی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در این رابطه گفته است: از سر گیری مسابقات، تصمیم سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال کشور است و باید به آن احترام بگذاریم. به دلیل شرایط موجود، فدراسیون فوتبال در مقابل این آقایان که هر روز باز زبان تهدید سخن می گویند، پاسخی نمی دهد. استفاده از تهدید هرگز درست و زیبا نیست.

لیگ برتر فوتبال - افشین پیروانی: آقایان بیش از حد و جایگاهشان صحبت می کنند

لیگ برتر فوتبال – افشین پیروانی: آقایان بیش از حد و جایگاهشان صحبت می کنند

حمایت سازمان لیگ از پرسپولیس

روز گذشته مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز در صحبت هایش گفته بود وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال از پرسپولیس حمایت می کنند؛ به همین دلیل می خواهند بازی ها ادامه پیدا کنند. این صحبت ها گویا به مذاق پیروانی خوش نیامده است. او در این رابطه گفت: وقتی از راه دیگری نتیجه نمی گیرند همه چیز را به کرونا ربط می دهند. می توان از ورزش لذت برد اما آقایان می خواهند در مقابل فوتبال قرار بگیرند. کسانی که تهدید می کنند که نمی آییم خب نیایند. باید تاوان کاری که می کنند را هم بپردازند. سه هفته خودداری از حضور در مسابقات مساوی با سقوط به لیگ یک است. من هم دوست دارم که سلامتی برگردد. اما اگر این فصل لیگ برتر فوتبال را تعطیل کنیم در فصل آینده ای هم در کار نخواهد بود.

تونل پرحاشیه

تیم پرسپولیس امکانات بهداشتی خوبی دارد. از آن جمله می توان به تونل ضدعفونی این تیم اشاره کرد. این مسئله حاشیه های فراوانی به دنبال داشته است. برخی معتقدند این تیم از سوی ارگان هایی حمایت می شود. سرپرست این تیم در این مورد گفت: این تونل را یکی از دوستانم به ما هدیه داده است. این تیم پرسپولیس است. همه به دنبال درج تبلیغاتشان روی پیراهن ما هستند. تونل ضدعفونی که جای خود دارد.

یروانی در ادامه اضافه کرد: از آنجا که ما قهرمان چندساله لیگ هستیم، باید به ما احترام گذاشته شود. چهل میلیون هوادار داریم که باید پاسخگویشان باشیم. به خاطر اظهار نظرهای آقایان بسیاری از هواداران ما ناراحت شده اند.

قبلی «

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار

سینما و هنر

جهان