لیگ برتر کشتی – تعیین زمان شروع لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۲۴
لیگ برتر کشتی - تعیین زمان شروع لیگ برتر کشتی آزاد

آغاز رقابت های کشتی آزاد

دهم مهرماه زمان شروع مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شده است. روز گذشته در نشست هماهنگی لیگ برتر کشتی این تاریخ مشخص شد. برای تعیین زمان شروع این مسابقات بحث و بررسی های فراوانی انجام گرفته است. در این نشست بر لزوم رعابت دستورالعمل های بهداشتی و حضور حداقل نفرات در سالن تاکید فراوان شد.

قرار است مسابقات دور رفت در تهران برگزار گردد. زمان برگزاری دور برگشت هم پس از تعیین تکلیف مسابقات جهانی (برگزاری یا لغو) اعلام خواهد شد.

زمان برگزاری لیگ برتر کشتی فرنگی هم از ۸ مهرماه اعلام شد. این مسابقات به صورت متمرکز و با حضور ۱۰ تیم در شهر تهران برگزار شود.

لیگ برتر کشتی - تعیین زمان شروع لیگ برتر کشتی آزاد

لیگ برتر کشتی – تعیین زمان شروع لیگ برتر کشتی آزاد

گلایه های رییس فدراسیون

در حاشیه جلسه هماهنگی بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور، رییس فدراسیون کشتی گلایه هایی از مسئولین ورزشی کشور داشت. دبیر گفت: امسال سال المپیک است به جای اینکه کمک کنند، چونه کشتی را کوچکتر می گیرند! بودجه که به موقع تامین نشود برنامه ریزی برای اردو و اعزام کشتی گیران هم ممکن نخواهد بود.

ما با رفتار و تصمیمات معاونت مالی وزارت ورزش بسیار مشکل داریم. آنها به جای رفع مشکلات مالی و تأمین بودجه مورد نیاز، همان منبعی که خودمان با رایزنی جذب کرده ایم را هم به موقع نمی دهند. از آن می‌کاهند یا هنگام تحویل آن را جزو بودجه پرداختی از سوی وزارت ورزش حساب می‌کنند.

نمی توانیم اردوها را به موقع برگزار کنیم

علیرضا دبیر با اشاره به مشکلات و سنگ اندازی ها اضافه کرد: اگر شرایط همینطور پیش برود، نمی توانیم اردوهای تیم ملی را در زمان مناسب برگزار کنیم. با این وضعیت حتی نمی توانیم تیم ها و یا حتی کشتی گیران را به صورت انفرادی به مسابقات برون مرزی اعزام کنیم.

او همچنین در مورد برگزاری مسابقات لیگ گفت: برگزاری لیگ به نفع کشتی گیران و تیم های ملی است. هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ فنی. از تمام افرادی که با پیگیری های خود زمینه برگزاری این مسابقات را فراهم آورده اند تشکر و قدردانی می نمایم. این لیگ محل معاش بسیاری از ورزشکاران و و مربیان است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان