• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • مازراتی کورس ۲۰۲۰ – تعویق شش ماهه رونمایی بزرگ مازراتی با شیوع کرونا

مازراتی کورس ۲۰۲۰ – تعویق شش ماهه رونمایی بزرگ مازراتی با شیوع کرونا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۹

رونمایی بزرگ مازراتی

مازراتی مراسم رونمایی بزرگ خود در جهان  را با تأخیر۶ ماهه برگزار می‌کند. این برند ایتالیایی به دلیل شیوع گسترده کروناویروس و بلاتکلیفی صنعت خودرو آغاز دوباره بزرگ برند خود را تا سپتامبر ۲۰۲۰ به تعویق انداخته است.

خودروساز لوکس ایتالیایی طبق برنامه ریزی قبلی، مقرر شد برنامه کاری برقی سازی خود را طی مراسمی به نام «MMXX: راه رو به جلو» در ماه آینده در مدونا ایتالیا رونمایی کند.این مراسم فعلاً به تعویق افتاد اما به خاطر شرایط کنونی، زمان آن به ماه سپتامبر موکول شده است وطبق وعده قبلی آینده حمل و نقل را معرفی خواهد کرد.

مازراتی کورس ۲۰۲۰ (MC20)

رونمایی بزرگ مازراتی در سپتامبر

MC20  مخفف عبارت مازراتی کورس ۲۰۲۰ (Maserati Corse 2020) است با توجه به این‌که کورس در زبان ایتالیایی به معنای مسابقه است. مازراتی تیزری از تصاویر نمونه اولیه MC20 را منتشر کرده و مدل تولیدی این خودرو در کارخانه این خودروساز در مدونا تولید شده و جایگزینی برای خودروی مسابقه MC12 خواهد بود.

این برند ایتالیایی با اعلام تغییر زمان این برنامه در تویتر خود نوشت: «سلامتی شما اولویت ما است. همان مکان، همان هنر و زمانی جدید.». قرار بود در این مراسم از MC20، ابرخودروی دو سرنشین موتور وسط کاملا جدید این خودروساز رونمایی شود.

برنامه‌های آتی مازراتی

برند معروف ایتالیاپیشتر اعلام کرده بود که مراسم MMXX شامل رونمایی نیرومحرکه جدید ساخته شده توسط Innovation Lab و برنامه های برقی سازی خودروهای اسپرت، شاسی بلندها، ابرخودروها و سدان های آن نیز خواهد بود.

مازراتی اعلام کرده بود اولین مدل برقی‌اش، نسخه هیبریدی شارژی سدان گیبلی خواهد بود که احتمالا اواخر سال جاری ارائه می شود. پس از آن نیز مدل تمام برقی نسل دوم گرن توریزمو در سال ۲۰۲۱ و یک گرن کابریو برقی در سال ۲۰۲۲ عرضه می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان