مجتبی پوربخش – شوخی زننده مجری شبکه ورزش باعث اخراجش شد

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۱
مجتبی پوربخش - شوخی زننده مجری شبکه ورزش باعث اخراجش شد

شوخی زننده مجری شبکه ورزش

این روزها صدا و سیما روی موج اخراج مجری ها سوار است. پس از ماجرای آقای امیر احمدی، حالا مجتبی پوربخش هم به اخراجی ها اضافه شده است. مجری برنامه فوتبال یک شبکه ورزش در حساس ترین روزهای لیگ یک کشور از کار برکنار شد. داستان از یک مصاحبه تلفنی در این برنامه زنده شروع شده است. پوربخش در این مصاحبه تلفنی با سرمربی تیم رایکای بابل صحبت می کرد. پخش این ویدیو در فضای مجازی سر و صدای زیادی به پا کرد. اصرار این مجری در استفاده از شوخی زننده و نامناسبی روی آنتن زنده تلویزیون بسیار پر حاشیه شد تا جاییکه شبکه ورزش او را از کار برکنار کرد.

مجتبی پوربخش - شوخی زننده مجری شبکه ورزش باعث اخراجش شد

مجتبی پوربخش – شوخی زننده مجری شبکه ورزش باعث اخراجش شد

اخراج یا تصادف مجتبی پوربخش

برنامه فوتبال یک این هفته از شبکه ورزش پخش نشد. گفته شده عدم پخش این برنامه به دلیل تصادف پوربخش بوده است. اما به نظر می رسد پخش نشدن این برنامه دلیل دیگری داشته است. منابعی از شبکه خبر اعلام کرده اند ماجرا مربوط به پخش ویدیوی مصاحبه ای تلفنی در برنامه فوتبال یک است که بین مجری برنامه و آقای نظرمحمدی صورت گرفته است. این ویدیو حساسیت های بسیار زیادی ایجاد کرد. تا جاییکه هم این برنامه نعطیل و هم مجری اخراج شده است. لازم به ذکر است این ویدیو را خود پوربخش در صفحه اش قرار داده بود که البته به دلیل واکنش های تند مخاطبین مجبور به حذف آن شد.

علاقه به ایجاد حاشیه

شوخی های این مجری جوان که البته قادر به بازگو کردن آن هم نیستیم؛ و البته اصرار عجیب پوربخش در تکرار مداوم آن، حالا برایش دردسرساز شده است. به نظر می رسد این مجری به دنبال جلب حاشیه و بازدید فراوان در شبکه های مجازی بوده است. اما حالا باید چوب شوخی خارج از عرفش را بخورد. همچنین گفته می شود او پیش از این هم به دلیل فعالیت هایش در فضای مجازی چند باری تذکر دریافت کرده بوده است اما باز هم به کارش ادامه داده تا بالاخره این اصرار کار دستش داد.

برکناری این مجری تا حدی جدی است که قرار شده برنامه دیگری وقایع هفته پایانی لیگ یک فوتبال را پوشش دهد و تا اطلاع ثانوی برنامه فوتبال یک از شبکه ورزش پخش نشود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
19 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان