مجلس شورای اسلامی – حمایت مجلس از گرانی بنزین

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۶

مجلس شورای اسلامی  از طرح تصویب شده گرانی بنزین حمایت کرد!

مجلس شورای اسلامی : اسدالله عباسی سخنگوی مجلس شورای اسلامی امروز در مصاحبه با خبرنگاران اظهار داشت: طرح سهمیه‌ بندی سوخت براساس اصل ۱۷۶ قانون اساسی به تصویب شورای عالی امنیت ملی رسیده و پس از تایید سران سه قوه و رهبر معظم انقلاب امروز لازم‌ الاجرا است.

پیش از این هم مجلس در قانون هدفمندی یارانه‌ها اجرای این طرح را تصویب کرده بود. منتها دولت در اجرای این طرح تاخیر داشت و امروز مقرر شد کمیسیون برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس ایراداتی که در شیوه اجرای این طرح وجود دارد را بررسی کرده و پیشنهادات خود را جهت رعایت رفاه حال مردم به دولت اعلام کند.

نظر سخنگوی مجلس شورای اسلامی در رابطه با نظارت بر اجرای طرح

اسدالله عباسی سخنگوی مجلس افزود: مقرر شد تا واریز درآمد حاصل از اجرای این قانون به حساب مردم نظارت لازم صورت بگیرد و همچنین قوه قضائیه، دستگاه ‌های نظارتی و کمیسیون‌ های مربوطه در مجلس بر عدم تاثیر افزایش قیمت بنزین و به سایر کالاها نظارت کافی را داشته باشند.  مجلس به نفع مردم از این طرح حمایت خواهد کرد و در جهت رفع اشکالات و ایرادات آن تلاش خواهد کرد.

اعلام وصول استیضاح رئیس جمهوری

اسدالله عباسی در پاسخ به سوالی به اعلام وصول استیضاح رئیس جمهوری اظهار داشت : چنین مساله ‌ای در جلسه امروز مطرح نشد و تنها ایراداتی درباره شیوه اجرای طرح وجود دارد که از طرف همکاران مطرح و مورد بررسی قرار گرفت اما این طرح اجرا شده است و همه مکلف هستند براساس اصل ۱۷۶ قانون اساسی از آن حمایت کنند.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 − 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان